Ustasıyım, yakalanmam (büyük konuşmayayım :lol:) bu yüzden anı falan yok benim için zor geçmiyor dersler. Fakat şimdi sınıf küçücüktü kopya şansımız çok çok zor. Sad

Ama size en iyi taktik sınav kağıdınızın altına kopyaları koyun. Önde soruya bakar gibi kaldırıp kaldırıp indirin ( :mrgreen: ) kağıdı. Hoca falan anlaması çok güç.

Morwena

Buralıyım
bizim geçen sene bir olay vardı Coğrafya yazılısı var şimdi Efe die biriside var ark Coğrafyası supper işte Coğrafyacı onu hep alıyo önce getiriyo ama arkaya oturdu bu sefer hocanın dikkaeti çekmedi sonra işte sorular geldii o soruları yaptıı Cool ben daha 3 soruyu zor yaptım her neyse o bitirdi sınavı lan dioom cevapları okusana o dio okumam 100 silk al öyle lan diom bali 2 soru oku olmaz o sınavda öyle geçti o sınavdan 50 almıştım :mrgreen:

EFE burdaki
efe rakı Efe :mrgreen:

Morwena demiş ki:
bizim geçen sene bir olay vardı Coğrafya yazılısı var şimdi Efe die biriside var ark Coğrafyası supper işte Coğrafyacı onu hep alıyo önce getiriyo ama arkaya oturdu bu sefer hocanın dikkaeti çekmedi sonra işte sorular geldii o soruları yaptıı Cool ben daha 3 soruyu zor yaptım her neyse o bitirdi sınavı lan dioom cevapları okusana o dio okumam 100 silk al öyle lan diom bali 2 soru oku olmaz o sınavda öyle geçti o sınavdan 50 almıştım :mrgreen:

EFE burdaki
efe rakı Efe :mrgreen:
Söyledi mi peki? -Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Morwena

Buralıyım
only geçmiş olsun walla benimde aynen böyle bir anım var 7 sınıfta Vatandaşlık dersindeyiz şimdi sınava çok iyi çalışmıştım 100 bekliyodum sonra sınav kağıdımı hocaya verirken arkadaşın birine kopya vermişim (hoca dio)
hocaya dedim hocam walla vermedim ben ztn o çocuğu sevmem
siz istesenizde vermem falan diom
hocada çok sert turgut die bir hoca dışarı çık dedi bana çıktım ama nasıl tırstım anlatamam
of dedim sı....tık hoca geldi konuştu konuştu bir patlattı ben duvardayım duvarla bir oldum :mrgreen: git dedi tuvalete yüzünü yıka sonra gel sınıfa ben gittim tuvalete bida sınıfa gelmedim sonra geldi adam kantinde buldu beni gene şamar yedik öyle geçti işte :mrgreen: :mrgreen:
Only4yOu demiş ki:
en klasik taktiğimdir halada

cantamın sıranın gözüne koyarım altına alakasıs kitap onun altınada kopya kağıdımı

hoca gelir gider ben onu ceker iterim

bi gün almanca dersinde yazılıyız ama sorularda nasıl kazık nese yarım a4 ün 2 tarafınıda hazırladım geceden
bedenci var cekip bakamıyorum. ne yapıcam ne edicem derken 2.5 ay önce oldugu içinde hava sıcak mayıs gibiydi tarih sanırım. hoca kapıyı actı ben o anda kopyayı sınav kağıdının altına attım ama koca a4 ün yarısı cok pis tırsıyorum. cok ta pis basımızda bekler cekemessin onun dersinde nese ben kapıdı itip altından kenarından saniyelik bakısları yaptım cok da rahat oldu.

kağıtları toplamaya geldi sıra tam hoca bizim sırayı toplıcakkene ayaga kalktım kağıdı altıma attım aynı hızla oturdum ama ne oturus arkada pencere acıkmıs kafayı ohh be diyip yakalanmadım düşüncesiyle arkaya atınca takkk die ses geldi sınıf bana odak aynı sanise hoca geldi varmı birşey yokmu filan yakalanma korkusu yok hocam filan falan gecistirdim baya bi uzun gündü benim için::D

nese ama almancacıda söle bi adam lise 1 de yanımdakiyle kopya cektik o 35 be 55 aldım nie kopya cekiyonuz die dövmüs bi adamdır :lol:
adam kağıtları tek tek inceler oturma sırasına göre. dil sınavında dorular aynı olurda yanlıslar olamaz filan der hatta cakar sözlüye zayıfı.

nese o sınavda a lı b li bi sınav sınavda cok zor du ama bi 50-60 bekliyorum

hoca geldi only 28 oyyyy a..... si.... yim ne oluyoz dedim basımdan asaya kaynar su döküldü. önündekinden (almanyadan gelen bi arkadas var ) kopya almısın dio. ama benim yanımda oturan yoktu. önümdede tek o cocuk var a lı b li die hoca capraz oturttu gruplar aynı değil. hocam mü**ün değil olmaz olmamalu hocaya sorun falan filan.
baya bi diretince hoca cık dısarı dedi beni bekle

hay ** dedim bekliyorum yusuf yusuf ama geldi kulaklarımı oksuyor böle güzel güzel konusuyor ilk ve son kez ama diye bildim o anda 1 saniyede 5 tokat yedim şak şak şak şak die sesler geldi git wc ye yüzünü yıka gel dedi

ama ne oldu ne bitti anlamadım 2 saniyede ölümün dayagını yedim Crying or Very sad

biraz uzun ama idare edin :lol:

bi gün ingilizce sınavı öncesi tüm kavRamLarı vs. sıraya yazdım :mrgreen: neyse hoca kağıdı bana verşrken yasladım kafamı sıranın üstüne sonrada paşa paşa yazdım 100 aldım extraokk

BeN orta okul 2 deydim bizim ing öğretmeni vardı bi tane adam kazık sorular hazırlardı bizde önlemizi önceden alırdık ve geldi çattı yazılı günü adam o kadar fırlamki tek bir kişiye kopya çektirtmiyordu oturmuş bi sıranın üstüne herkese bakıordu bende sıradaki ilk önce kalemi kırıp sonra hocam kalemimi çöpün orda açıyım yerler kirlenmesin maksadıyla (anladınız siz onu Wink ) sonra sınıfın en çalıskan kızlarından birinin yanına oturmuştu hoca kızın kağıdı çoktan bitmişti.hocada önünü dönecek deil yha bende kalemi açrmış gibi arksından çalıskan kızın kağıdını aldım bneim kağıdı verdim benimkini hem doldurdu bende onunkini almısım yha oturduğum yerde herkes çekti buda bendedi extraokk

ben hic kopya cekmeyip o 100alan cocuklardanım ne olcak simdi Razz Crying or Very sad

StarkDrache

Bilgiliyim
Tarhi dersinden sınavım VArdı !
Bende Benim saatime ezberlemem gereken Savaş İsimlerini ve tarihlerini Yazdım !
Ve YAzdıklarımın nerdeyse hepsi çıktı ve ben bir güzeL saate bakıp kaıta yazdım :mrgreen:
Ama 3-5 gün sonra öğretmen benim saatimi çok beğendi ve oğlum saatine bakabilirmiyim dedi !
Saatimde bir sürü özellik vardı bende evet öğretmenim dedim ve özelliklerini felan göstermeye başladım Neutral
Öğretmen saatteki Kopyaları Gördü ve bunlar ne oğlum felan dedi :mrgreen:
Bende bi sürü mazaret buldum ama öğretmen inanmadı ve o yazılıdan notumu 0 verdi :lolmuch:

Biraz Garip bir anlatım oldu ama anlayan anladı extrabeer

Jigsaw

Aileden
StarkDrache demiş ki:
Ve YAzdıklarımın nerdeyse hepsi çıktı ve ben bir güzeL saate bakıp kaıta yazdım :mrgreen:
Ama 3-5 gün sonra öğretmen benim saatimi çok beğendi ve oğlum saatine bakabilirmiyim dedi !
Saatimde bir sürü özellik vardı bende evet öğretmenim dedim ve özelliklerini felan göstermeye başladım Neutral
Bende bi sürü mazaret buldum ama öğretmen inanmadı ve o yazılıdan notumu 0 verdi :lolmuch:

Deli misin hocalarla iletişim kurulur mu? :mrgreen: Hee de uzat geç.

Jigsaw demiş ki:
StarkDrache demiş ki:

Deli misin hocalarla iletişim kurulur mu? :mrgreen: Hee de uzat geç.
vallahi ya :mrgreen:
bende gçn sene türkçe sınavı tabi hoca doğum izninde yeine bi hoca geldi ama hiç abartmıom kapı kolunu görmüo o derece banada takmş tembel die halbuki çalışkanı 70+ hep nese ben ddim kopya çekcem söledik sınıfa dha öncede çektik tabi nese ben kopyaı zemine yapıştırdm hoca geçmio ordn yanımda duruo :mrgreen: ben .bastım kopyayı hepside defterdn aldım 30u :mrgreen: ama tabi hocanın sevdiği kızı yoluyoz soru soruo bi bakıom millet almşn kopyaları eline :mrgreen: benim ynmdan çocuklar geçio bakıolar yerde kopya var hmn silgi istiolar :mrgreen: ben düşürüomsilgiyi bunlar bakıo :mrgreen:

bi kerede ark dinden çekio :mrgreen: :mrgreen: kitap kucanda dik dik bakıo ktaba arka kopya verck die hoca yanında haberi yok cevapları hocaya verdi kafayı bi kaldırdıb crit tokat yedi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: sayesinde hocanın dikkat dağldı ark kşitabı Aaçtı baa kopya verdi DİNDEN :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dampyre

Buralıyım
evilcemre demiş ki:
bi kerede ark dinden çekio :mrgreen: :mrgreen: kitap kucanda dik dik bakıo ktaba arka kopya verck die hoca yanında haberi yok cevapları hocaya verdi kafayı bi kaldırdıb crit tokat yedi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: sayesinde hocanın dikkat dağldı ark kşitabı Aaçtı baa kopya verdi DİNDEN :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

5. sınıfta öğretmen hep test yapardı saf öğretmen tüm testlerin sonucunu da dolapda saklardı teneffüslerde biz dolabı açardık hep soruları alırdık hoca da hiç çakmazdı bu sayede 4 alacağım yerde 5 aldım :lolmuch: ben kağıdı genelde kalemliğe koyuyodum kalemliğin ağzına da bi silgiyi dik koyuyodum ağzı açık duruodu bende bakıodum sürekli hoca geldiği zaman da hemen silgiyi çekip kopyayı kalemliğe saklıodum muaha çok fazla kopya çektim yaw :mrgreen:

sabri demiş ki:
edebiyat dersinde kopya çekiyoz adam sormuş tasavvufta müzik aleti ne dir diye.döndüm arkada edebiyatçı bi çocuk vardı .
ben:kanka 4.cü sorunun cvbı ne?
kanka:ney ?

ben: kanka 4 diyom 4

kanka:ney dedim ya?
ben: yha olum 4 diyom lan 4.soru işte malmısın
kanka:neyyyyy?
ben:lan adi şerefsiz köpek 4 diyom lan dörttttttt
kanka:neyyyy lannnnn neyyyy
arkadaşlar uzattığım yerler bağırma anlarıdır bu anlarda hoca sesimizi duymuştu oda gülüyodu bütün sınıf yıkıldı gülmekten Wink :mrgreen:
sınav ertelendi bidahaki sınavda sonradan anladı mbitek benim kağıdımda cvbı verilmiş bi soru vardı
soru:tasavvufta müzik aleti
cvp: neyyy lan neyyy :mrgreen: :mrgreen: :lolmuch:

süper yha gülmekten koptum

Yukarı Alt