Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
uğraşılmaz dostum bunlarla tek tek :confused1: ben bi ara 5 tane denemiştim en sonunda bıkkıntı geldi ve öylece bıraktım :twisted: :D

Mopneet

8'li parti yapmışlığım var birkaç kere. Uğraşması çok zor oluyor gerçekten. Güzel yanları ile birlikte bir sürü eksisi de var. İyi eğlenceler. :)

ColdHeart

Tanınıyorum
iyidir iyi bende 2. ptyi kurma hazırlıkları yapıyorum diğer pt 111 lwl hâla nova kasıyolar :)

yeğen biliyorsun bende 2 pt kasıyordum toplamda 11-12 char ile ama bir süre sonra sıkılıyor insan :D en güzeli tek pt yapacaksın ve honorunu vs kasacaksın. Yinede hayırlı ola bakalım :D
ps : bana rakip olmaya çalışmayın ezerim ulen xP

cLonny demiş ki:
yeğen biliyorsun bende 2 pt kasıyordum toplamda 11-12 char ile ama bir süre sonra sıkılıyor insan :D en güzeli tek pt yapacaksın ve honorunu vs kasacaksın. Yinede hayırlı ola bakalım :D
yaw erdicim sana rakip olan adamlar zaten belli ben daha fasulyeden sayılırım ^^
ps:düzceli81 :beer: çaktırmayın görmesin bunu :lol: :lol:

TillDoomsDAY demiş ki:
cLonny demiş ki:
yaw erdicim sana rakip olan adamlar zaten belli ben daha fasulyeden sayılırım ^^
ps:düzceli81 :beer: çaktırmayın görmesin bunu :lol: :lol:

Yine en bastan h.o ne diyelim DEVAM :D

WaTCHMaN demiş ki:
kendine bi bard attacker bul bence wizle sp zor :D
Çin karakter varsa pt ye hiç almasan iyi olur.Böyle academy buff açıkken full eu ptyle %20 sp fazladan alırsın.
Onglarda sp kasacaksan 94+ bard bulman şart.
Dlvl yapabileceğin ve korunaklı, iyi bi slot bulursan birde level 19-27 arasında giderse günlük en az 50 k sp yaparsın

Yukarı Alt