1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Köpeklerini dolaştıran kadını inekler ezdi.


 1. Sensei

  Sensei rank8

  Kayıt:
  21 Haziran 2009
  Mesajlar:
  500
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Sanal alem..

  49 yaşındaki adı verilmeyen bir kadın, köpeklerini dolaştırırken, köpeklerden korkan ineklerin saldırısına uğradı ve hayatını kaybetti.
  Kuzey Yorkshire bölgesinde, kırsal bir alanda yaşayan kadın, iki köpeğiyle beraber dolaşmaya çıktı. Pennine Yolu denilen çiftliklerin olduğu bölgeye geldiklerinde, köpekler sinirle hareketlenmeye başladılar.

  Büyükbaş hayvanlar da köpeklerden korkarak aynı şekilde tepki verdiler. Sürü olarak dolaşan hayvanlar karşısında savunmasız kalan kadın, ineklerin ayakları altında can çekişti.

  Köpeklerden birinin kanlar içinde ve hızla yakınlardaki bir restorana doğru koşmasıyla durumu anlayan yerli halk, hemen yardıma koştu.

  Daha önce de 42 yaşındaki Sandra Pearce, yine yakın bir bölgede benzer bir saldırıya maruz kalmıştı. Bu olayların yaşanması nedeniyle bölge halkı, köpeği görüp durumu hemen anladı ve acil servisi aradı.

  Helikopter ambulansın gelmesiyle kadına ilk müdahale yapıldı ancak, kısa süre sonra vücudundaki 'ağır yaralanmalar' nedeniyle öldüğü bildirildi.
  62 yaşındaki Millet Vekili David Blunkett'ın da başına benzer bir olay gelmişti. Bu tür olayların sık yaşanmaya başlaması nedeniyle de yetkililer, köpek sahiplerini uyarmaya başladılar.

  Yetkililer, özellikle çiftliklere yakın bölgelerde, köpekleri ile dolaşan insanların sürülerden uzak durmalarını öneriyorlar.

  - Resim Silinmiş.
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017