7 yaşındaki kız bir köpekle evlendirildi
Hindistan'ın doğusundaki Jharkhand eyaletinde bir aşirette akılalmaz bir olay icra edildi. "Kötü ruhların kovulması" için 7 yaşındaki bir kız çocuğu, geleneksel törenlerle bir köpekle evlendirildi.

kiz_kopek_evli.jpg

Garip evlilik Cemşidpur şehrine bağlı bir köyde gerçekleşti. Kızın ailesi, evliliğin kendilerine huzur getireceğine ve kendilerini kötülüklere karşı koruyacağına inandıklarını ifade ettiler.

Düğün kapsamında sokak köpeği "damada" güneş gözlüğü takıldı, köpek ve düğün yeri süslendi. 150 kadar misafirin de katıldığı düğünde davullar çalındı, danslar edildi ve ev yapımı likörler su gibi tüketildi.

kiz_kopek_evli3.jpg

Puşpa ismindeki kız, dişindeki bir anormallikten dolayı köpekle evlendirildi. Aşiret, bunun uğursuzluk getirebileceğine kanaat getirdi. Köylülerden Sonu Pariyar, "Aşiret ileri gelenleri kızın bir köpekle evlendirilmemesi halinde aşiret olarak başımıza belalar geleceğine karar verdi. Bizim inançlarımıza göre zor durumdaki aileler, belalardan kurtulmak için çocuklarını köpeklerle evlendirmek zorundadır" dedi. Mahalli festivalin başladığı pazar gününden bu yana bu şekilde 9 evlilik gerçekleştirildiği bildirildi

Köylüler, köpekle evlenmesinin kızın hayatını olumsuz etkilemeyeceğini, ilerde uygun bir damatla çok rahat bir şekilde tekrar evlenebileceğini ifade ettiler. Köy sakinleri, kızın köpekten boşanmasına da gerek olmadığını dile getirdiler.

Hindistan'da çok yaygın olmasa da bilhassa doğudaki Orissa ve Jharkhand gibi eyaletlerde kızların köpek ve yılan gibi hayvanlarla evlendirilmesine zaman zaman şahit olunuyor.

yuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
2 gun once bir konuya bu olayın olma ihtimali hayvanla insanın evlenme ihtimalinden daha az yazmıştım imkansız oldugunu anltmak için meğer gerçek oldu
Allah bu cahil insanlara verdiği beyini kullanmayı keşfetmeyi nasip etsin

KÖpekle kızı yalnız bi odaya bırakmasınlar.Hayvan bu napca belli olurmu.Sonra kötülüklerden korunlanım diye acayip bir şey çıkıverir ortaya.Geçen böle bişey izlemiştim düşündümde koptum ya :mrgreen:

yavaş yavaş hindistanın full gerizekalı olduğu kanaatine varmaya başlıyorum geçen discovery dede biraz izlemiştim harbiden ordaki insanlar çok kafasız.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bir dönem tibet ve budizm hayranıydım budaya hayrandım sonrasında buranın coğrafyasını incelerken hindistanıda görmüş oldum bir de ne göreyim resmen rezil bir hayat ve yukarıda Tibet resmen dumur oldum o günden sonra ufaktan soğudum gene de içimde budizm ayrıdır Cool

Hi-Axi-Shey demiş ki:
Ohannes..

Düşünsene Nasıl Bir Yaratık Çıkar Kızdan.. Embarassed
Düşündümde nasıl bi yaratık çıkacağını değil Mad Senin 7 yaşındaki bi kız hakkında nasıl böyle birşey düşündüğünü düşündüm Evil or Very Mad Adamların yaptığı zaten saçmalık birde sen katkıda bulunma.

The_DifferenT demiş ki:
yuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
2 gun once bir konuya bu olayın olma ihtimali hayvanla insanın evlenme ihtimalinden daha az yazmıştım imkansız oldugunu anltmak için meğer gerçek oldu
Allah bu cahil insanlara verdiği beyini kullanmayı keşfetmeyi nasip etsin
AMİİİNNN

ya hey Allam yaaa düşünceye bak !!!

köpek (DAMAT) kızla nasıl iletişin kurcak caba

Köpek=saat kaç oldu yemek hazır deil

Kız=bana diş gösterme yersin kafana tavayı :mrgreen:

Yukarı Alt