GreenPearL

Bilgiliyim
Bende Hayvan Severim Tabiki 4 Yaşındakyken 15 GÜnLük Sibirya Kurdu GeLmişti Yanıma Kaçmış Mı Ne OLmuş İşte HerNeyse Ondan Sonra Sibirya Kurtlarının Hastası oLdum ama tabi kızlara hava atmak deil o işin şakası tabiki yani şimdi bi kangal ile de sibirya kurdunun asaleti aynı olamaz die düşünüorum bn Yoksa bende kendime güvenmemek deil amacım ilgi çekmek :thumbsup: :P

GreenPearL

Bilgiliyim
Beyler Yani Evde Bakılcak Cinsten Köpek Arıyorum Bide Ege Bölgesine Uygun Köpek Lazım Süs KöpekLeri Hariç :mrgreen:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
GreenPearL demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
GreenPearL demiş ki:
:dance: Valla Benm Kuzenin VAR KangaL Tırsıom Dışarı Cıkartamıom :coffee: Hayvan Gibi Kendisi:D
Kangal bende de var ya :lol:
Kaç Yaşında?? Bide Fotosu Varsa Koyar Mısın Ha Bide Evdemi Bakıon :think: :P
4 yaşında olması lazım. Evde değil akrabamın müstakil evi var İstanbul'un biraz dışında oraya götürdük. Resmi yok ya :/

GreenPearL

Bilgiliyim
Peki Sibirya Kurdu Evde BesleneBilir Mi Acaba Yada evde beslenebilen köpek söyler misin apartmandayızda:D

Brooklyn

Buralıyım
Bu topici daha önce görmem gerekirdi :P
Siberian Husky her yönden tavsiye ederim (Besledim). Tabi şartlarını söylersen daha kolay yardımcı olabilirim. ^^

Brooklyn

Buralıyım
Sor buradan yahu :D Hepsini bir solukta cevaplarım :P Başkalarıda yararlanır hem :mrgreen:

çocuk oyuncağımı bu köpek alma verme işi onunda bir canlı olduğunu düşünmek gerekmezmi ? kızlara hava atıcam diye bir hayvana eziyet ?? husky oyun sever bir köpek + ege kıyısı birde utanmadan o köğeği sırf kızlara hava olsun diye öğlen- ikindi saatlerinde dışarı çıkartırsın tam olur ..

yaşadığın ortamın müsait oluşuna göre & maddi durumuna göre & başka bir canlının sorumluluğunu üsttüne alabiliceğine güveniyorsan tercih yapmaya başla ama şahsi fikrim 2-3 günlük heves uğruna masum hayvanlara eziyet çektirme ...

ya al bi retrevir cinsi bisi yada yok yeri geldimi benide korucak millet sevicekde dersen derim rot ama rotlar pahalı oluor
Ps:Senin gosterdiklerin arasında tercihim alman cunku sibirya kurdu egeye gore cok ters :D tüyleri uzamaması lazım her hafta kesmek zor olur ama almanın tuyleri sorun olmaz sıcakda.

kızları etrafıma çekmek istiyorum diyorsan çin aslanı(bol tüylü bir köpek cinsidir) alıcaksın.
yastık derdin olmaz sıcağı sever oyun sever ama tek derdin yıkama sorunu olur.

bende iki tane var Bi dişi bi erkek ikiside ukraynadan geldi en sevdiğim köpek cinsidir sahibine çok sadık ve çok iyi bir bekçi.Müstakil evde oturuyorum tek katlı daha bir gün kapı kilitlediğimi hatırlamıyorum hatta bazı geceler çok sıcak oluyor kapı felan açıkda yatıyorum ikiside geliyor sabaha kadar kapının önünde yatıyor hadi yiyorsa biri yanaşsın bakalım :D

Yukarı Alt