EnDZoNe

beyler yardım please itim 4 kere yattı... kopege canavar saldırdıgında ona saldırması için neye clicklememiz gerekliyo ... bulamadım zaten gold yok iti canladırmaya bıktım... yardım please

Takımı
Besiktas
Ya ilk önce su sacma sacma ingilizce Kelimelerden vazgec sen TÜRSÜN.İlk önce türkce Yazmayı Ögren.Siteye bakıyorumda herkes pls,please vb. kelimeler Kullanıyor.ArkadasLar burdan hepinize sesLeniyorum;
Lutfen Turkcemizi Kaybetmiyelim...
Turkcemizi Baska Dillerin Boyunduruğu altından Kurtaralım.

Ayrıca senin Sorununa Gelince Pet'ine saldıran hayvana saldırmaz.Sen hangi Mob'a saldırdıysan eger oda ona saldırır.Eger sen Diş şeklindeki Yere basarsan Senin Saldırdıgına Saldırmaz.Yani Pasif Kalır extraokk

D34ThGu4Rd demiş ki:
Ya ilk önce su sacma sacma ingilizce Kelimelerden vazgec sen TÜRSÜN.İlk önce türkce Yazmayı Ögren.Siteye bakıyorumda herkes pls,please vb. kelimeler Kullanıyor.ArkadasLar burdan hepinize sesLeniyorum;
Lutfen Turkcemizi Kaybetmiyelim...
Turkcemizi Baska Dillerin Boyunduruğu altından Kurtaralım.

Ayrıca senin Sorununa Gelince Pet'ine saldıran hayvana saldırmaz.Sen hangi Mob'a saldırdıysan eger oda ona saldırır.Eger sen Diş şeklindeki Yere basarsan Senin Saldırdıgına Saldırmaz.Yani Pasif Kalır extraokk

ii ya o köpek saldırmıo demiyorki sadece bot köpeğe saldırana saldırmıo deio bunu çözümü de başkasına dalan canavara dalma gibi bir seçenek vardı ondaki tik i kaldırırsan köpeğe saldırana saldırır bot Wink

Yukarı Alt