tüm yöneticilere merhaba aklıma çok gzl bir fikir geldi bence herkese kendi açtığı topici kilitleyebilirse çok gzl olur hemde bu sayede modlar yorulmaz ve "konu kilit pls" gibi mesajlarda ortadan kalkar :wink1:

bu benim fikrim ele alınırsa veya düşünülürse çok makbule geçer :muck:

saygılarımla ironEyE...

Titus Pullo demiş ki:
O zaman moderatörler ne iş yapıcak. Onlara ihtiyac kalmaz.
hmm oda doğru ozmn modlara ihtiyaç kalmaz :roll:
BaTTeRST demiş ki:
Sonra ben sıkıldım yorum istemiyorum kilit felan olur bence gereksiz.
fakat bak misal diyorum adam yardım istedi yardımı aldı sonra konu kilit pls dedi ve ot topicle olan ilişkisini kesti bir insan neden yardım alacağı topici kilitlesin birde burdan bak mantıklı değil mi :muck:

belirsizzzzz

Aileden
ironEyE demiş ki:
fakat bak misal diyorum adam yardım istedi yardımı aldı sonra konu kilit pls dedi ve ot topicle olan ilişkisini kesti bir insan neden yardım alacağı topici kilitlesin birde burdan bak mantıklı değil mi :muck:
Cevabı alınan konu kilitlenmez,

Virüslü dosya,tartışma,küfür içeren ve 2 tane açılmış topic'ler kilitlenir.

Jigsaw

Aileden
BaTTeRST demiş ki:
ironEyE demiş ki:

+1

Ayrıca sitemizin çalışkan moderatörlerinin görevlerinin sadece konu kilitleme olarak görmen yanlış.

Statuss

Bilgiliyim
saçma niye saçma söylüyüm siteye deneme mod alınıyor.Bu alınan deneme mod lar sen,n dediğin gibi konu kitleme yetkisi var bu mod lar görevlerini yapıyormu diye deneniyor.Onlar yapsın sen boşver

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
BaTTeRST demiş ki:
ironEyE demiş ki:

+1 Sorusunun cevabı'nı aldıysa bir başka kişi aynı problemi yaşıyorsa , aratıp konuyu bulabilir . Yardım almış kullanıcı konu hakkında bir daha sorun yaşarsa aynı topic'ten yardım alabilir .

Onu geçtim ;

BaTTeRST demiş ki:
Sonra ben sıkıldım yorum istemiyorum kilit felan olur bence gereksiz.
Yine +1

İnsanlar hiç gereklimi gereksiz mi diye düşünmeden konu açacaklar , kilitleyip kilitleyip duracaklar . Hem zaten şu anda böyle bir yetki olayına girsek kesinlikle herkez 1 konu açıp kilit yetkisi nasıl bir şeymiş diye bakacaktır :)

bknz ; Fun Clups'a girenlerin çoğu ilk önce bölümdeki kilit yetkisini deniyor . Tamam 1 kere denersin bırakırsın 10 kerede denenmez ki :) Kilitliyor açıyor kilitliyor açıyor :o

Elinde yetkisi bulunan Bir üye Canı sıkıldıgında Bile Konuyu kilitleyebilir ki sitemizde Henüz olgun düşünemeyen Üyelerimiz var.Zevk için konu açar Tepkileri Çeker sonra kilitler Egolarını tatmin Eder..Olmaz Bir forum sitesinde Bu sistem Olsa bile uzun ömürlü olmaz

BaTTeRST demiş ki:
Quincey demiş ki:
BaTTeRST demiş ki:
heh işte varan 1.

Sana kalsa konuyu kilitleyecektin,belki yorum yapmak isteyen yetkililer var nerden biliyorsun ?
yetkililer konu kilitliyken ztn mesaj yazamıyor mu :D
Direk yazamıyor 2 adım'ı var. :curtain:
bnim bidliğim konuyu hmn açıyo yazacağını yazıyo yazdığı gibide tekrar kilidi vuruyo :P

Yukarı Alt