Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
yaptığın eleştiride haksızsın.aynı sebepten 4 defa uyarı almış olmak normal bir şeymi sence.3 uyarıda uzaklaştırıldın.ve geri geldiginde durum aynı..
+ adaletini ..... extraloob ne demek? Oyun parkı mı burası

[ Bu mesaj WindowsSmartphone ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Lexium demiş ki:
yaptığın eleştiride haksızsın.aynı sebepten 4 defa uyarı almış olmak normal bir şeymi sence.3 uyarıda uzaklaştırıldın.ve geri geldiginde durum aynı..

Haksızım demek dün ki konuyu silip ban atandamı sensin.Admin çıkıp bildiğin adult resim paylaşıyor herşey apaçık ortada ben espri babında koyduğumda ise ban yiyorum.Zaten madem haksızım ben konum neden siliniyor ?

Lexium demiş ki:

Ve hatırlatırım ki 3 uyarımın nedeni içinde küfür geçen içerik paylaşmaktı.Birini de sen yapmıştın hatırlarsan.Kaldı ki kişiye hakaret yok hiçbir şey yok ya admin gelsin adult şeyler paylaşsın biz de adı geçince ban. olmadi: olmadi:

dünkü konuyu silende seni banlayanda ben degilim.boyle bir talebim de olmadi..+ yaptigim uyari gayet nazik bir dilde dikkat etmenizi gerektigiydi.forumda ban itirazi bolumu mevcut.orada duzgun bir dille yaparsaniz itirazinizi dikkate alincaktir(ki bu saatten sonra ne kadar alinir ben bilmem).burada er meydani havasinda itirazla karışık elestiri yaparsaniz kimse sizi dikkate almaz

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Adult resim paylasiyorum demek. Keske rahatsiz oldugun icin bana pm atsaydin burada bir seylere kilif uydurmak icin kullanmak yerine adimi. Banner sitesinde gordum koydum ve altina bir ibare ekledim di mi rahatsiz olan varsa soylesin hemen kaldirayim diye. Kimseden ses cikmadi girgiirimiza baktik. Minicik kiraz buyuklugunde bile olmayan resim mi seni bu kadar rahatsiz etti? Kufur argo en ufak ne vardi? Ne kadar bos hareketler bunlar. Dedigim gibi pm at bundan sonra benim adimi lekelemeye calismak yerine.

[ Bu mesaj BlackBerry ile atildi ] mobile

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt