sitede konuyu açıyorum konuya tıkladıgımda hostu aldıgım siteye yönlendirio

bide şu var otomatik giriş yap çalışmıyor, ayrıca kayıt sırasında hesap aktivisyonu göndermiyor ?

not: bakalım daha neler çıkcak

Roland Deschain

Öğretiyorum
dostum bu hataları nerede nasıl aldığını da yazarsan sana daha iyi yardımcı oluruz. örneğin, php ile mi asp ile mi kodlandı? forum mudur nedir? hazır mı yoksa sen mi kodladın? bunları söylersen daha iyi olur :wink1:

oo saolasın şimdidwen teşekkürler

hackedmaster.com.tr.tc

bide generall hatası verio habire :D
ya bide msn adresini alabilirmiyim yardımların için

forum kurallarını koyunca bitek öle bi sorun çıkıo diğerlerinde çıkmıo ücretsiz host aldıgım için okuo heral konu fazla uzun geldi :D

siteyi kapattım saten ilk açtım hemen bir sürü sorun mesela uzun bi konu açıyosun(10 cümlelik)

izin vermiyor hotu aldığım siteye yönlendirio felan daha neler neler neyse devam etmeye çalıştım
forumu tamamladım yine sorun sorun bıraktım en sonunda :D bedava host tavsiye etmiyorum phpbbb yerine normal php kurunuz bence neyse ya sorun morum kalmadı siteyi bıoraktım saten yeni açmıştım bide o akdar emek verip eklenti konular felan boşa gitti :D

o yonlendirme olayı sanırım benim bildigin yani sen tamplesini değiştirmek istediysen eger tample uygun tutmamıs yeni konu açamasın. tampleyi eski moda çevir.
2.soruda ucretsiz hostlar akitvasyon yollamazlar.

Yukarı Alt