Baslıkta da belirttiğim gibi konsiye problemi yasıyorum simdiye kadar sorunsuzdu ama son 2 gündür ne zaman satılan itemlerin parasını almayı denesem dc oluyorum bu sorunu benden baska yasayan varmı vede varsa çözümü nedir bunu ogrenmek için açtım konuyu yardımlarınızı bekliyorum :cry:

NiNCaSu demiş ki:
Denedim ama hiçbir sorun yaşamadım.Bu konunun cevabı için zaman lazım sanırım.
Hmm Çok Tşkler Denediğiniz İçin, Srobot kullanıyorum acaba bottan kaynaklanan bir problemmi die normal giris de yaptım ama degisen bisi yok yine :cry:

Belki Aynı Problemi Yaşayan Başkalarıda Vardır Diye Yazıyorum. Tam Çözüm değil belki ama en azından işe yarıyor mesela ben jangan cave de kastıgım icin jangandaki konsiyeyi kullanıyordum ve dc problemi olustu jangandan ne zaman satılan itemlerin gold unu almaya kalksam dc oluyorum ama bunu hotan konsiyede denedim sorun cıkarmadı sacma gelebilir ilk bakısta ama olan bu eekd1 bu yüzden paylasmak istedim, iyi forumlar herkeze.. :beer:

greach demiş ki:
Belki Aynı Problemi Yaşayan Başkalarıda Vardır Diye Yazıyorum. Tam Çözüm değil belki ama en azından işe yarıyor mesela ben jangan cave de kastıgım icin jangandaki konsiyeyi kullanıyordum ve dc problemi olustu jangandan ne zaman satılan itemlerin gold unu almaya kalksam dc oluyorum ama bunu hotan konsiyede denedim sorun cıkarmadı sacma gelebilir ilk bakısta ama olan bu eekd1 bu yüzden paylasmak istedim, iyi forumlar herkeze.. :beer:
:muck:

Yukarı Alt