Merhaba arkadaşlar. :byes: Müzik tutkum,kulağım (bkz: 13cm) ve gerçekten bu konuda yetenekli olmamdan dolayı çok kişiden konservatuvar önerisi aldım; benim de aklıma yattı.Üniversite sınavlarında başarısız olursam b plânı olarak konservatuvar düşünüyorum.Ancak doğru düzgün araştıramadım bile henüz. Yarın rehber hocaya danışmadan önce sitemizde bilgili kişilerden gerek bilgi olsun, gerek de yönlendirme olsun yardım bekliyorum. :beer: :kalp: :beer: Saygılarımla... :buddha:

Mike Shinoda demiş ki:
Josephine demiş ki:
Torpilin varsa herşeyin olur ^^ cool2:
Böyle yorumlar istemiyorum. Teşekkürler.
Eğer öss de iyi bir puan yaparsan zaten senin için avantaj olur.
Uzak bir tanıdığım uğraşıyordu kendisi iyi olmasına rağmen genel olarak adam kayırma vb şeyler olduğunu söylüyordu.
Sana tavsiyem eğer elemelerden önce bulabilirsen gideceğin üninin öğretmenlerinden birinin verdiği kursa felan gitmelisin.

Josephine demiş ki:
Mike Shinoda demiş ki:
Josephine demiş ki:
Torpilin varsa herşeyin olur ^^ cool2:
Böyle yorumlar istemiyorum. Teşekkürler.
Eğer öss de iyi bir puan yaparsan zaten senin için avantaj olur.
Uzak bir tanıdığım uğraşıyordu kendisi iyi olmasına rağmen genel olarak adam kayırma vb şeyler olduğunu söylüyordu.
Sana tavsiyem eğer elemelerden önce bulabilirsen gideceğin üninin öğretmenlerinden birinin verdiği kursa felan gitmelisin.
Müzik için eğitime ihtiyacım yok. Tiyatro falan düşünseydim haklıydın. Üniversite sınavında da pek iyi puan yapmana gerek yok zaten. 250 yapsam yeter; 250'de puan değil zaten. :P

hacım herhangi bir enstrumanı profesyonel olarak çalıyorsan veya müzik bilgin varsa gitmen için hiç bir engel yok. ama öncelikli olarak bu saydıklarımı bilenler girebiliyor :)

Kesinlikle gitme.

Konservatuar sana birşey katmaz. Adam gibi üniversite kazan, doğru düzgün para kazan, istediğin sanat dalının en kral hocasını tutarsın. :wink1:

Ben kendimden biliyorum, konservatuar hem zaman kaybı, hem para. Bence oturup derslerine çalış, elinde mesleğin olsun. :wink1:

Yukarı Alt