1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Komple ev sinema sistemi!


 1. Darwell

  Darwell Tanınıyorum

  Kayıt:
  19 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  439
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Meslek:
  Öğrenci
  Teknoloji dünyasının önde gelen isimlerinden Sony, yeni ev sinema sistemi DAV-DZ280'ü tanıttı.

  Sony'nin yeni DAV-DZ280 Ev Sineması Sistemi; toplam 850W gücünde ses çıkışı sağlayan 5.1 kanal hoparlör sistemi, USB'den film oynatma ve HDMI™ 1080p görüntü yükseltme özellikleri ile eşsiz bir ev sineması keyfi sunuyor.

  - Resim Silinmiş.

  Sony'nin üstün teknoloji ile geleceğin tasarım anlayışını bir araya getirdiği yeni DAV-DZ280 Ev Sineması Sistemi, kolay kurulum ve kullanım özellikleri, mükemmel ses kalitesi ve kablo karmaşasına son veren yapısı ile kullanıcılarına eşsiz bir ev sineması keyfi sunuyor.

  Yeni DAV-DZ280, 5.1 kanal hoparlör sisteminin yanı sıra DCAC (Digital Cinema Auto Calibration) ile tek dokunuşta otomatik ses kurulumu sağlayan ultra kompakt subwoofer'ı ve HD görüntü yükselticisi ile en iyi görüntü kalitesini sağlıyor.
  Üstün Sony teknolojisi ile donatılan DAV-DZ280, toplam 850W gücünde ses çıkışı sağlıyor. Yeni model ayrıca USB'den film oynatma özelliğine ve DMPORT bağlantısına sahip...

  Tüm ev sinemasının kontrolü için BRAVIA® Theatre Sync
  DAV-DZ280 Ev Sineması Sistemi, sahip olduğu BRAVIA® Theatre Sync teknolojisi sayesinde yalnızca tek bir tuşa dokunarak tüm ev sinema sistemini yönetebilme keyfini yaşatıyor. Sony BRAVIA® LCD TV'ler ve diğer cihazlar arasındaki HDMI bağlantısından geçen kontrol sinyallerini kullanarak çalışan BRAVIA® Theatre Sync teknolojisi tüm Sony sisteminin sadece tek bir tuş ile kullanılmasına izin veriyor.


  DAV-DZ280, uyumlu bir televizyona HDMI™ ile bağlandığında DVD videoları 1080p'ye yükseltebiliyor. "Digital Cinema Auto Calibration" özelliği, hoparlör yerleşimini yalnızca 30 saniye içinde optimize ederek eşsiz sinema keyfini tamamlıyor.
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017