yha kardeşim tmm sus ok sokak ağzıyla kim konuşuyo belli ''densiz'' diyosun bana kimbilir sen ne .. daha sana sölicem bişi yoq ok forumda ki herkesten özür dilerim bu tartışmalar yüzünden bende istemem böle bir tartışma ama benim hakkımda bişi diyolar bende onların dilinde cvp veriyoyum ... Exclamation Exclamation Exclamation

mesin demiş ki:
ben naptımda batımki Rolling Eyes sizinle vide paylaşıyorum beğenmediyseniz izlemeyin... başkaları video koyunda batıyomu Wink
mesin demiş ki:
videoları izliyosanız izleyin izlemiyosanız tınnnnnnnnnn Wink Wink
bunlar densizliklerin sokak agzı konusmaların ve dahası ne diywyim sana gece gece sinirlerimi bozdun bir de uste cıkmaya calısıyorsun kendini ii gostermeye calısıyorsun

orda bana yazılan cvp lara baksanız i olur bende onların dilinde konuşuyorum...
''ben naptımda batımki sizinle vide paylaşıyorum beğenmediyseniz izlemeyin... başkaları video koyunda batıyomu ''
orda sen bana mesin bugün çok gözüme batıyosun dedim bende sana başkaları video koyunca gözüne batıyomu dedimm...

sizlerde öle tebrikler beni bukadar konuşturdunuz ben ne güsel video koyup sizlere izletiyorum sizler hala bana laf yetiştiriyosunuz ilk koydum video yu bende i bulmadım sildim gördünüz daha ne tartışıyonuz extraokk

mesin demiş ki:
orda bana yazılan cvp lara baksanız i olur bende onların dilinde konuşuyorum...
''ben naptımda batımki sizinle vide paylaşıyorum beğenmediyseniz izlemeyin... başkaları video koyunda batıyomu ''
orda sen bana mesin bugün çok gözüme batıyosun dedim bende sana başkaları video koyunca gözüne batıyomu dedimm...
sence bu iki cumle ne kadar benziyor birbirine

artık sen başka anlamda anladıysan onu bilmem tmm ben kasti bir şekilde batıyo demedim orda sen bana bugün gözüne batıyosun dedim bende başkaların koydu videolar da batıyomu dedim Wink sana daha fazla cvp veremicemm sen çok iyi bir mod sun tebrikler başarılarının devamını bekleriz böyle olmaya devam et hayatta seni iyi veya KÖTÜ işler bekliyo eminimm ''tanımadın kişilerede böle densiz fln de eminin seviniceklerdir umarım '' extraokk extraokk
başka bi cvp yazmıcam yazdıklarına bu gece bu kadar tartışma yeter !!!

ne mutlu bana kardeşim beğendin için ama bazıları beğenmiyo nedendir çözemedim Wink

Bu bir gizli dildir ki ruha dolmakta Kızıl havalar
Densiz kelimesi ne sokak ağızırdır nede argodur.Edebiyat dersnde bile anlatiorlar uyumayip dinlersen extraokk

Densiz kelimesi hoş olmayan kelimeleri başkasina söyleyen yada hoş olmayan rahatsız edici şeyleri yapanlara söylenen bir kelimedir ne küfürdür ne argodur Exclamation kahvekeyfi

evt yha kıroların işi gücü toq bu videoları çekiyolar ama güsel de olmuşş emeklerine salık :mrgreen:

haha koptum gülmekten yha kırolara bakkk :mrgreen:
arkdaşım işin o kısmı komik zaten o erkekler işin komedisi Wink

bunu belliki komiklik olsun diye koymuş arkdaş bundan daha kötü videolarda var bence...
o arkadaşa hiç konuşma fırsatı vermemişlerki işlerine gelmeyince banlamışlar adam doğru düzgün konuşamamışş kanımca ama neyse

Yukarı Alt