1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Komando eğitimi


 1. hmzsnmz

  hmzsnmz rank8

  Kayıt:
  14 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  24.648
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Eskişehir
  Komando eğitimi
  Aykut Kocaman, futbolcularının çoğunun kilolu olması nedeniyle ağır idmanları erteledi. Pazartesiden sonra günde 3 çalışma var. Genç hoca oyuncularıyla yaptığı toplantıda ise, “Bana samimi olun” mesajı verdi.

  [​IMG]

  Sadece camianın değil, spor kamuoyunun büyük bölümünün desteğini alan Aykut Kocaman, ağır bir hazırlık dönemi programı hazırladı. Tamamen bilimsel veriler ışığında düzenlenen sistemi futbolcuları yıldırmadan ‘keyifli bir ortamda’ uygulamaya koymaya hazırlanan Kocaman, asıl yüklemeye ise pazartesi gününden sonra başlayacak. Bu ertelemenin en büyük nedeni, futbolcuların çoğunun tatilden fazla kilolarla dönmesi... Futbolcuların 45 güne yaklaşan uzun tatili nedeniyle hafif tempoda, top çalışmalarına ağırlık veren Aykut hocanın asıl hedefi, güç geliştirme, çabukluk, kısa ve uzun deparların yanı sıra uzun mesafeli koşuların yer aldığı bir eğitim... Sarı-Lacivertliler dün de tek antrenman yaparak hazırlıklarına devam etti. Pas ve taktik çalışmalar yapılan Samandıra’daki idmanın son bölümünde yarı sahada çift kale maç oynandı. Kocaman’dan izin alarak ülkesine dönen Alex ile yine izin alan Semih çalışmada yer almadı.

  Güiza yine antrenmana çıkmadı

  Sakatlıkları süren Gökhan Gönül, Özer, Mehmet Topuz ve Andre Santos ile birlikte ağrıları bulunan Güiza tesislerde çalıştı. Mehmet Topuz’un cuma gününden itibaren takıma katılacağı bildirildi. Antrenman öncesi oyuncularıyla bir toplantı yapan Kocaman, kendisine karşı samimi olunmasını istedi. “Yarın (bugün) laktat testi var. Tüm performansınızı vermenizi istiyorum çünkü bu testlerin sonucuna göre program belirleyeceğiz” diyen Kocaman şunları söyledi: “Birbirimizi tanımaya çalışıyoruz ancak çok az zamanımız var. Bu zamanı iyi değerlendirmeye çalışın. Tek isteğim bana karşı her zaman doğru ve samimi olmanız. Ben size karşı hep samimi olacağım.”​

  Fanatik ^^
   
 2. Avasin

  Avasin  

  Kayıt:
  12 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.438
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Meslek:
  İnşaat Mühendisi
  Şehir:
  Santa Clara/Küba
  Fenerbahçede kesinlikle disiplinli bir antrenmam şart. Herkes kendi kafasına göre davranacak neredeyse