ProbIem

Tanınıyorum
Çoğu arkadaşımız izlemişdir ancak internete yeni düşdü diyebilirim.İzlemeyen dostlar için
Hd Kolpacino Bomba :)

Özgür(Şafak Sezer) zengin bir ailenin evladıdır. Ancak hayatından memnun değildir. Ne cimri babasından destek görmekte, ne de zengin kayınpederinden… Özgür’ün geçmişten gelen sevgilisi olan Şale (Özlem Hasgül) çıkaracağı albüm için maddi destek beklemektedir. Bu desteği bulamayınca Özgür’ü, gizlice çektiği bir şantaj kaseti ile tehdit eder. Kalbi kırık bir kadının ’kadınca’ intikamı gibi görünen bu durumun arkasında aslında çok büyük hesaplar vardır. Özgür bu durumdan çıkabilmek için kolpaçı arkadaşları Sabri(Aydemir Akbaş) ve Tayfun’dan( Ali Çatalbaş) yardım ister. Kendisine çok güvenen bu ekip, Özgür’ü kurtarmaya çalışırken, kendilerini daha büyük belaların içinde bulurlar…
Cok akıl dolu sahneleriyle izlenmeye değer bir film :)

ProbIem

Tanınıyorum
İlk filme bakılıcak olursa evet ama bazı noktalarda yazar ekibinin o ince geçişleri ve akıl dolu espirileri için bile izlene bilir :)

Verdıgın lınkdekı vıdeo sansürlü [sansürlü turk komedi fılmı ızlenmez]
Ayrıca 4.partı da ızlenmıyor

ProbIem

Tanınıyorum
hanry006 demiş ki:
Verdıgın lınkdekı vıdeo sansürlü [sansürlü turk komedi fılmı ızlenmez]
Ayrıca 4.partı da ızlenmıyor
buldugum sansürsüzler hep sinama cekimi hd olarak buldugum sadece sansurlü 4. partn calısmaması hakında bi bilgim yok gecenler de bn 2 kere izledim bi problem yokdu .(

Çok kötü ya hiç beğenmedim güldüğüm yerler oldu ama o çok azdı şafak sezerden böyle bir film beklemezdim.

Yukarı Alt