Takımı
Besiktas

Kocanın penisini ısırarak kopardı
25 Mart 2009 Çarşamba 12:08
Böylesi görülmemişti... Kadın gördüğü manzara karşısında çılgına döndü. Hemen kocasının penisine saldırdı ve ısırarak koparttı.

En yakın arkadaşıyla kocasını basan kadın intikamını kocasının penisini ağzıyla kopartarak aldı.

KOCASI ARKADAŞIYLA YATAKTA

Olay Rusya'nın başkenti Moskova yakınlarında yaşayan Katya Kharitovanava isimli kadın, en yakın arkadaşı Liza'yı yemeğe çağırdı. Ancak evde film seyrederlerken uykuya daldı. Sabah uyandığında ise kocası Michail'i en yakın arkadaşıyla yatakta çıplak vaziyette bastı.

PENİSİ KOPARIP ATTI

Kontrolden çıkan kadın kocası uyurken penisi dişleriyle kopardı. Sonra da Liza'yı duvardan duvara vurdu. Adam hemen hastaneye kaldırılarak ameliyata alındı. Penisi başarılı bir şekilde yerine dikildi. 26 yaşındaki kadına mahkeme iki yıl hapis cezası verdi.

[Ç]Alıntıdır.

Barzo

8O O kadına içeriden kiralık katil tutar öldürtürdüm. Püf içim bi kötü oldu şimdi :|

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
birgün benimde penisi böyle kopartacaklar ahahahaa şaka gibi harbiden :D :P

Çok kötü yaw daha önce de böyle bir haber okumuştum. O gün bugündür hiç bir kıza üflemeli çalgı çaldırtmıyorum :wink1:

:D bisey olmaz sen manitayla müzik derslerine devam et :D anlaşma içindeysen :D np sınır tanımayacaksın

Yukarı Alt