1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Kocaman'ı atmazsan Terim'i de atma!


 1. sweetCHIEF

  sweetCHIEF globalmod

  Kayıt:
  24 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  19.693
  Beğenilen Mesajlar:
  20
  Ödül Puanları:
  38
  Şehir:
  Beykoz

  G.Saraylı yönetici Sedat Doğan bomba gibi açıklamalar yaptı: Sahaya girmek, hocamızın hareketinden daha mı hafif? Olay sadece disiplin kurulu ile sınırlı değil. Ordu maçında verilen ceza G.Saray'ı daha da güçlendirdi. Bu durum bazı kesimleri rahatsız etti. Oyuna gelmeyeceğiz​
  Galatasaray yöneticisi Sedat Doğan, F.Bahçe, hakemler ve Futbol Federasyonu'nu hedef alan ağır açıklamalar yaptı. GS TV'ye konuşan Doğan, "Güçlenmemiz bazı kesimleri rahatsız etti. Kararlarda çifte standart var. Aykut Kocaman'ı atamıyorsan Fatih Terim'i de atma-yacaksın" diye konuştu. Fatih Terim'in aldığı 9 maçlık cezanın "adaletsiz" olduğunu belirten Sedat Doğan bu sözlerini örneklerle de destekledi. Olayların sadece disiplin kurulunun kararıyla ilgili olmadığını belirten Doğan, "Ordu maçında verilen ceza sonrasında G.Saray daha da güçlendi, Avrupa'da ses getirdi. Bu durum bazı kesimleri rahatsız etti. Ancak biz bu oyuna gelmeyeceğiz" dedi. Kararlar arasında çifte standart olduğunu da belirten Sedat Doğan, "Fatih hocanın hareketi başkasının (Aykut Kocaman) sahaya girmesinden daha mı ağır? Biri sahaya giriyor bir şey yok, biri topu yere vuruyor, tribüne gidiyor. Kocaman'ı atmıyorsan Terim'i de atmayacaksın. Terim,Türk futboluna mal olmuş bir kişidir ve korunması gerekir. Bir takım haksız maç kazanıyor, kupa alıyorsa milli takımın hali bundan kaynaklanıyor" ifadesini kullandı.

  KORKANLAR İSTİFA ETSİN
  Futbol Federasyonu'nun kimseye ayrıcalık yapmaması gerektiğini belirten Sedat Doğan, "Şikayetler artınca tepki de olacak. Böyle davranmaya devam ederlerse diğer şehirlerde de yürüyüşler olur. Bu işlerden korkuyorsanız istifa edeceksiniz" diye konuştu. Doğan, Meireles ve Melo olayında da federasyonun çifte standart sergilediğini söyledi.

  DOĞAN'DAN İKİ ÇARPICI ÖRNEK
  Doğan, "Ordusporlu oyuncu topu yere vurdu, sarı kart bile yok. Fatih hoca ceza aldı. Mete Kalkavan, F.Bahçe'nin golünü iptal etti diye amatör kümede maç yönetiyor" diye konuştu. Doğan, Bursa maçında F.Bahçe'nin golünü vermeyen yardımcı hakemin yatağa düştüğünü de iddia etti.

  F.BAHÇE "G.SARAY'A KÖTÜ ŞEYLER YAPILSIN" DEMEMİŞTİR
  Futbol Federasyonu'nun art niyetli olduğuna inanmadığını belirten Sedat Doğan, "Ancak seçtikleri kişilere dikkat etsinler" diye uyardı. Doğan, F.Bahçe'nin 'G.Saray'a kötü şeyler yapılsın' dediğine inanmadığını da sözlerine ekledi.

  SEVMİYORMUŞ!
  Sedat Doğan, TFF yöneticisi Yemen Ekşioğlu'nun "G.Saray'ı sevmiyorum" sözlerine şu cevabı verdi: Siz hakemlere 'G.Saray'ı sevmiyorum, ne yaparsanız yapın' derseniz bu suça teşviktir. Bu fütursuzluğun Himalaya zirvesidir. Biz hassas davranıyoruz ama aynı hassaslığı ne yazık ki göremiyoruz


  Kaynak
   
 2. mrfluu

  mrfluu rank8

  Kayıt:
  23 Aralık 2011
  Mesajlar:
  1.448
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Trabzon

  Aykut Kocaman'ın ne hareketini görmüş acaba merak ettim.
   
 3. EnderGelisenOsasunaAtagi

  EnderGelisenOsasunaAtagi nowayout

  Kayıt:
  17 Haziran 2012
  Mesajlar:
  1.147
  Beğenilen Mesajlar:
  9
  Ödül Puanları:
  38

  Adam gol atınca gülmüyor bile nesini atıcak.
   
 4. mrfluu

  mrfluu rank8

  Kayıt:
  23 Aralık 2011
  Mesajlar:
  1.448
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Trabzon

  Bu mesaj EnderGelisenOsasunaAtagi rumuzlu uyeden alinti yapildi
  :mrgreen:
   
 5. K0mpedan

  K0mpedan olduser

  Kayıt:
  14 Mart 2013
  Mesajlar:
  968
  Beğenilen Mesajlar:
  22
  Ödül Puanları:
  18

  Bu mesaj mrfluu rumuzlu uyeden alinti yapildi

  Hatırlamıyorum ne zamanda aydunusun canere kırmızı verdiği maçta galiba. Sahanın içine girdi bırak çizgiyi artık. Orda neden ceza yok ? Ben bunu sorarım. Şimdi çıkıp bana kırmızı yanlıştı demeyin sakın.
   
 6. mrfluu

  mrfluu rank8

  Kayıt:
  23 Aralık 2011
  Mesajlar:
  1.448
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Trabzon

  Bu mesaj Knickles rumuzlu uyeden alinti yapildi
  Yanlış verilen bir karar olmasına rağmen yanlış hatırlamıyosam Caner'e 2 Aykut Kocaman'a 2 maç ceza gelmişti.

  Bu iki olayı karşılaştırıyosan şöyle diyeyim ben sana.

  1-Aykut Kocaman kendisi ve diğer tüm insanların düşündüğü gibi kartın yanlış olduğunu düşünüp sahaya girdi.Ağzından küfür dahi çıkmadı.
  2-Fatih Terim ise olan bir faule çalınan düdüğe tepki gösterdi.Ve bu tepkisi topu yere vurmak,görevliyi ve hakemi itmek.LigTv kamerasına küfür etmek.
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 28 Ekim 2015