1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Knight Online Dünya Şampiyonası Başlıyor !


 1. Lenneth

  Lenneth rank8

  Kayıt:
  11 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  20.440
  Beğenilen Mesajlar:
  13
  Ödül Puanları:
  38
  Meslek:
  Tekstil
  Şehir:
  İstanbul

  [​IMG]

  [​IMG]

  Knigt Online Dünya Şampiyonası 13 Eylül’de başlıyor! Ülkeler Knigt Online’ın en iyisi olmak için kıyasıya çarpışıyor!

  [​IMG]

  GamersFirst MMORPG portföyünün dünya çapındaki kült oyunu Knigt Online yeni efendilerini bekliyor. 13–17 Eylül arasında sürecek turnuvada oyunun Güney Kore, Japonya ve içerisinde Türkiye’yi de barındıran ABD grupları Knight Online evreninin lideri olmak için kıyasıya bir mücadele verecek. Bu yıl altıncısı düzenlenen ve geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da büyük bir çekişmeye sahne olması beklenen turnuva binlerce Knight Online tutkununu bir araya getiriyor.

  Lig usulüne göre düzenlenen Knight Online Dünya Şampiyonası’nda Japonya, Güney Kore ve ABD grupları sırayla karşı karşıya gelecekler. Bu savaşlarda toplam galibiyet sayısı (total kill) en yüksek olan iki grup finalde karşı karşıya gelecekler. Moradon, Elmorad, Karus, Ronark Land, Ardream, Base and Alsaids Prarie kesimlerinin yanı sıra Lunar War da ülkeler arasındaki çetin mücadelelere elverişli birer fon sunacak. Her oyuncu, Dünya Şampiyonası hesaplarından yaratabilecekleri, kabiliyet ve yetenek puanlarının da dahil olduğu 83 seviyedeki bir karaktere sahip olarak yarışmaya eşit şartlarda başlayacak. Böylece oyuncular dikkatlerini seviye atlamaktan çok mücadelenin gidişatında ülkeleri için daha fazla çalışmaya yoğunlaştırabilecekler.

  “Milli mücadele”ye katılmak isteyen Knight Online tutkunlarının 2300 olarak açıklanan katılım kontenjanı nedeniyle ellerini çabuk tutmaları gerekiyor. Forumlardan dağıtılacak ek 100 kontenjanla belli oranda genişleyecek olan turnuvaya kayıt olmak için oyunun online mağazası Knight Online power-up store’daki katılım formunun doldurulması yeterli.

  Knight Online evreninde Türkiye’yi temsil etmek isteyen oyuncular şampiyonaya bugünden itibaren kayıt olabilirler!

  Şampiyona takvimi:
  3 Eylül Cuma – KOL power-up store’dan ilk kayıt
  13 Eylül Pazartesi – Oyunlar başlasın! Türkiye’nin de dahil olduğu ABD Grubu Japonya’ya karşı.
  14 Eylül Salı - Japonya - Güney Kore
  15 Eylül Çarşamba – ABD – Güney Kore
  17 Eylül Cuma - Büyük Final!

  Ayrıntılı bilgi, kullanım koşulları ve turnuva kuralları için;

  Dünya Şampiyonası Klavuzu - GameFirst Forum


  Saygılarımızla;

  [​IMG]