1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

Knight Online Asgard serveri açıldı


 1. Botars

  Botars rank8

  Kayıt:
  15 Haziran 2014
  Mesajlar:
  6
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  1

  knight online yeni server asgard açıldı gold bar kasıp satmak isteyenler bana buradan pm atabilir size yardımcı olurum ister skyp üzerinden ister siteye yönlendiririm.


  BursaGB ile çalışıyorum serverle alakalı yazıyı aşağıya ekledim.
  Değerli Knight Online $$oyuncuları$$

  Sizlerden gelen Ödemelerin azalması üzerine görevinizi yerine getirmediğinizi düşünerek size son bir fırsat tanıyoruz bu nedenledirki.....

  knight onlineye olan ilginizi tekrar yükseltmek için (tamamen duygusal$$$$$$ sebeplerle) ASGARD ismi verilen yeni sunucuyu 03.07.2014 Perşembe tarihi itibariyle sizlerin başına tekrar sarıyoruz.

  (Yok öyle ara verip kafayı toparlamak durmak yok pk'ya devam 20 küsür server açtık ama hiçbirine türkçe isim vermedik!! nasılsa sizin için önemli değil yabancı isimleri daha çok serversiniz biliyoruz)

  Knight online için İcat ettiğimiz OTP sistemi sayesinde illegal oyuncu sayısının

  (Küfürler ederek kahrolup artık bu oyuna girmeyi bırakacağından eminiz çünkü mümkün olan en kötü şifrele sistemini biz yapabilirdik vede öyle oldu sizlerin kültür seviyesini iyi bildiğimizden ingilizce yaptıkki ezikler kullanamasın [Smile]

  minimuma ineceği Asgard sunucusu, daha önce oyunu bırakan oyuncular için de kaçırılmayacak bir fırsat ve en temel harcama kalemi olacağını düşünmekteyiz! Yeni maceralar, dostluklar ve güvenli bir Knight Online deneyimi için tüm Knight Online $$oyuncuları$$ Pardon [Frown] severleri yeni sunucu Asgard’a bekliyoruz.

  (Aman eliniz boş gelmeyin daha ilk günden Duyan geldi duymanlara haber salın cash satışlarında patlama olsun dahada çok alın evde çol çocuk aç beklemekte korede hayat pahalı malum buradaki paracıklarınız orada yeterli gelmiyor [Smile] ))

  ASGARD isimli yeni sunucuyu, mevcut diğer sunuculardan ayıran en önemli özellik, sadece OTP sistemini kullanan oyuncuların giriş yapabilecek olmasıdır. Dolayısıyla eğer OTP sistemini kullanmıyorsanız ve ASGARD isimli yeni sunucumuzda oynamak istiyorsanız, bir an önce OTP Sistemine geçmenizi öneriyoruz.
  OTP Sistemine nasıl üye olurum ? OTP programını nereden indirebilirim? OTP programını nasıl kullanırım gibi sorunlarınızın ayrıntılı cevabını bulmak için burayı http://bursagb.com/knight-online/.
  OTP Sisteminin uygulamasını aynı zamanda mobil telefonlarınıza indirip, kullanma şansınız olduğunu da sizlere bildirmek isteriz. OTP Sisteminin mobil telefonlar için kurulumu ve kullanımı ile alakalı daha detaylı bilgi almak için lütfen burayı http://bursagb.com/knight-online/.


  Ayrıca sitemizde Yeni açılan Asgard sunucusunda goldbar (gb) alım satımı yapabilirsiniz. Asgard gb satın almak ve fiyatları görmek için http://bursagb.com/knight-online/..