Kaln Savaşları Nedir ? Nası Oynanır?

Klan Savaşları iücretsiz internet gezgini oyunudur. Oyunu oynabilmen icin ek bir program yüklemen gerekmez. Nerdeyse internet baglantisi olan her bilgisayar üzerinden oynanabilir.

Klan Savaslari erken orta cagda gecer. Her oyuncu ilk basta kücük bir köy reisi olarak baslar, oyunda amac bu köyü zamanla gelistirip, büyütüp san,söhret ve güc kazanmaktir. Zamanla üretim artar, köyde yasayanlar cogalir ve de ticaret hacmi artar.

Bu arada büyüyen sadece sizin köyünüz degildir. Komsu köylerde gelismekte ve ayni sekilde onlar da ilerlemek istemektedirler. Dolayisiyla zamanla ordularin marslari ve savaslar kacinilmazdir.

Zamanla ortak hareket edebileceginiz ya da müttefik olarak bir klana girebileceginiz oyuncularla tanisacaksiniz.

Zamanla o kücük köy büyüyecek, gelisecek ve baska köyleri ele gecirecek kadar güclenecek...

Oyunun basinda kendi köyünü gelistirmen önemli. Toplam 15 bina cesidi bulunmakla beraber oyunun basinda sana sadece 7 cesit bina veriliyor. Digerlerini yapabilmen icin ön kosul olarak baska binalari insa etmis olman gerekiyor.

Bina yapimlari belirli bir kaynak gerektiriyor( demir, kil, odun). Bunlarin üretimi oyuna bagli degilken bile, yani offline iken bile, sahip oldugun madenciler ve oduncular tarafindan saglaniyor . Bunlarin yani sira bina yapiminda calistirabilmek icin köy halkina da ihtiyacin olacak. Köy halkinin sayisini ciftlik evini gelistirerek arttirabilirsin. Binalari bir sonraki kademeye gecirmek oyunun basinda 20 dakika kadar sürer. Ancak ilerleyen kademelerle birlikte bu süre inanilmaz bir artis gösterecektir.

Tabi ki senin de yakininda baska oyuncular tarafindan yabanci köyler kuruluyor. Bu oyuncularla ortaklik ve iletisim "Klan Savaşları " oyununun ana temalarindan en önemlisi.Oyuna basladiktan sonra kisa süre icinde yakindaki köylerle iletisim kurmak, baska oyuncularla tanismak ve dostu düsmandan ayirmak en önemli ögelerden biri.Bunu yaptiginiz zaman cok rahatlarsiniz ve sonraki asamaya yani bir klan kurma ya da bir klana katilma asamasina gecebilirsiniz. Bu oyunda bir klan üyesi olmak hem ticaret hem savunma hem de saldiri konularinda önemli avantajlar saglamaktadir.

Pazar sayesinde oyun icinden direk iletisim kurmadiginiz oyuncularla da ticaret yapabilirsiniz. Satis ve alimlarinizi bu pazar üzerinden gerceklestirebilirsiniz. Bu yöntemle ihtiyacin olarak hammedeye daha hizli kavusur ve elindeki üretim fazlasi kaynaklari bu sekilde satip baska kaynaklarla degistirebilirsin.

"Klan Savaşları " icinde savaslar ve bu savaslarin sonuclari cok önemli rol oynar. Toplam 9 degisik savas birimi bulunur. Bunlari kisla, at ciftligi ve atölye binalari icinde belli bir zaman ve kaynak karsiliginda yapabilirsiniz. Savaslar köylerinde icinde gerceklesir. En önemli savas sebepleri; kaynak yagmasi, casusluk sonrasi cikan sorunlar, yoketme hirsi ve yabanci köyleri ele gecirme istegi olarak siralanabilir.

Extraloob olarak bir server belirleyip orda toplanmamızı uygun görüyorum,inşallah iyi birşey olur.

Oyun Böyle :

seviyeleri merkez binasından geliştiriyoruz böylece hem asker biriktirip hemde puan yükseltiyoruz ben şuan s12deyim alper204 girince özel mesaj atın beraber konuşalım

Premium Üyelik :

Premium Hesap Satın Al >>>

Üyeler ;

1-) HaveKinqGLavie
2-)Net_Warrior
3-)BlackMarshall

pardon int. yavasladıgından 2 kere bastım :|
klansavaslari gercekden güzel oyun.Basta sıkıcı geliyo,sacma geliyo ama sonra adamın aklına takılıyo köy felan devam ediyo :D

Yukarı Alt