Arkadaşlar Kızlar Konusunda Tecrübesi olanlar buraya ipuçları yazarsa Süper olur Hem Utanan ve Dili Dolananlar için Hoş Bir Topic Olur Bknz. To Me Rolling Eyes

Kızla oturup konuşacaksın tabi konuşurken aşırı heyecanlanıp saçmayalmıyorsan Cool
Diyeceksinki Hatun - u Zade ben sizden hoşlanıyorum bana karşı hisleriniz ne durumda eğer bana karşı pozitif yükleriniz varsa boşaltabilirsiniz diyeceksin Razz :mrgreen: :mrgreen:

Ben şöyle anlatayım tecrübelerime dayanarak.Malı ürkütmüceksin tenhada kıstırana kadar.İşte kendini içine çekiceksin kaplumbağa misali.Sonra yeri ve zamanı geldimi yüklenecen mala.O zaman gözünün yaşına bakmak yok.Daha sonra ise seni aradığında falan tel açmıcan hastayım dicen.Sonra bağını koparcan yoksa üstüne kalır.Unutma paketi açarsan almak zorunda kalırsın.Benim felsefem bu çok işe yarıyor.

JeNNa demiş ki:
Kızla oturup konuşacaksın tabi konuşurken aşırı heyecanlanıp saçmayalmıyorsan Cool
Diyeceksinki Hatun - u Zade ben sizden hoşlanıyorum bana karşı hisleriniz ne durumda eğer bana karşı pozitif yükleriniz varsa boşaltabilirsiniz diyeceksin Razz :mrgreen: :mrgreen:
:lolmuch: :lolmuch:

mehmet125 demiş ki:
Ben şöyle anlatayım tecrübelerime dayanarak.Malı ürkütmüceksin tenhada kıstırana kadar.İşte kendini içine çekiceksin kaplumbağa misali.Sonra yeri ve zamanı geldimi yüklenecen mala.O zaman gözünün yaşına bakmak yok.Daha sonra ise seni aradığında falan tel açmıcan hastayım dicen.Sonra bağını koparcan yoksa üstüne kalır.Unutma paketi açarsan almak zorunda kalırsın.Benim felsefem bu çok işe yarıyor.
Seninki Nuri Alcho misali olmuş hacım ehehehe :mrgreen: :mrgreen: Cool

Hayatım boyunca TEK kişiden utanmadım.Hadi bole okulun önünde müdür,oğlum kravatı düzelt derse tabii 300kişiye alay konusu oldugum için utanırım belki.Ama hoşlandıgın birinde utanma olayını ben hala anlamış degilim.Brz cesur olun.Cool adamı oynayın,sakin olun,komik olucam die maskara olamyın,kibar ve saygılı davranın,kızın bacak bölgesi hakkında güzel sözler söyleyin(Bu bende cok işe yarar).....ama bunları yaparken böle sekilden sekile,rengten renge girmeyin.Hiçbiri işe yaramazsa......bul kafayı unut kızı

önce kendine güveneceksin içide her zaman şu olsun ben bu işi yapabilirim sonra ne bileyim heycanlanmamaya odaklanınca olur bende hoşlandığım kızlan yalnız konusurken olur heycanlanma ama yendim galibam xD Rolling Eyes

CooLLer demiş ki:
Hayatım boyunca TEK kişiden utanmadım.Hadi bole okulun önünde müdür,oğlum kravatı düzelt derse tabii 300kişiye alay konusu oldugum için utanırım belki.Ama hoşlandıgın birinde utanma olayını ben hala anlamış degilim.Brz cesur olun.Cool adamı oynayın,sakin olun,komik olucam die maskara olamyın,kibar ve saygılı davranın,kızın bacak bölgesi hakkında güzel sözler söyleyin(Bu bende cok işe yarar).....ama bunları yaparken böle sekilden sekile,rengten renge girmeyin.Hiçbiri işe yaramazsa......bul kafayı unut kızı
Çok doğru söylüyorsun hocam bu utangaçlığı yenmemiz lazım ... Wink

TiTaN_ demiş ki:
abazalar go away from my topic pls :lolmuch: :mrgreen: :mrgreen:

Jacabo demiş ki:
ama en önemli konu YEMEK AYIRT ETMİCEKSİN :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:
Jacabo demiş ki:
dostum hala facebook taki kızı tavlayamadımmı :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ya beni dinle direk yumul kızın üstüne bak neler olacak :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:
:mrgreen: :mrgreen:
Hızlı ve Öfkeli demiş ki:
Jacabo demiş ki:
ama en önemli konu YEMEK AYIRT ETMİCEKSİN :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:
Ehehe extrabeer headbang2ft9
:lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

JeNNa demiş ki:
CooLLer demiş ki:
mesela yolda yürürken kız görüyorum selam diyesim geliyo ama sonra utanıyorum Rolling Eyes

TiTaN_ demiş ki:
JeNNa demiş ki:
CooLLer demiş ki:
mesela yolda yürürken kız görüyorum selam diyesim geliyo ama sonra utanıyorum Rolling Eyes
Bende de otobüste kız arkadaşlar oluyor inerken iyi akşamlar diyecem şekilden şekile giriyorum o kız iyi akşamlar diyor sonra ben diyorum aslında bir yemin etmem lazım bir daha utanmayacam her ortama girecem diye mucX

Yukarı Alt