verir gibi yapar yine vermez

Ayrıca bunlar iyi yapamamış erkek versiyonu daha iyi :byes:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Türkiye deki Tüm Kızlarda Şımarıklık Diz Boyu Bu Abazalar Hep Bunları Böyle Yaptı Sonunuz Hayrola Kızım Ne Diyelim Artık Kârhane mi Düşersiniz Kötü Yola mı Düşersiniz Uyuşturucu Tuzağına mı Düşersiniz Yüzünüz Buruşunca Tuvaletçiliğe mi Düşersiniz Bilmiyorum Ama Bu Zeka Yapısıyla Bir Yerlere Düşeceğiniz Kesin..

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Brazzers'tan geliyorum. Sarışın maviliyle Film çekmek istiyoruz.. Diğerlerinide amatör filmlerde ek oyuncu olarak kullanmak istiyoruz
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
05042456604 Ateşli sohbetler için ekleyin kızlar, çok param var küpeli ve uzun saçlıyım Adres verin geleyim. lütfen geri dönün

Takımı
Besiktas
Hepsi birbirinden çirkin bi baştaki sarışın mavili diyorum o da salak salak konuşmadı diye olum bunlar versede yaramaz :(

frityus demiş ki:
Hepsi birbirinden çirkin bi baştaki sarışın mavili diyorum o da salak salak konuşmadı diye olum bunlar versede yaramaz :(

Sarışın mavi gözlü olan aptallıkla güzelliğin doğru orantılı olduğunu kanıtlayacak cinsten. Zaten bunlardan olsa olsa brazzers yıldızı olur :D

EmmaW

şu sonradan gelen garip saçlı travestiye benziyor diğeri cak cak konuşanda bildiğin makyajlı kezban ama o sarışın maviliyi yaların

Crusade demiş ki:
Dün 900 abonesi vardı bugün 2,5k gün geçtikçe popi oluyolar :D Bizim sinanın facesinde varmış 3 yıldır bilseydim yazardım diyor ahahah :D
https://www.facebook.com/selenyurdakull
kendilerini ünlü yapmak için kaşarlıklarını kullanıyorlar . prezervatif`in önemini bir kere daha anlamış olduk.

Yukarı Alt