yaw bunları çözen yokmu deli olcam sevgiln varmı diom yok dio çıkma teklif ediom var dio arklar var dio hem bu zillilere kndimi sevdirirm normalde ama artık hepsi fiziğe önem verio bi yrdm edin sevilmem lzm :mrgreen: aşk hayatm alt üst oldu kndimi ylnız hissediorum yhss Crying or Very sad Crying or Very sad

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
Fiziğe önem verdiklerini söylerler hep ama onlara aptal muamelesi yaptığında gerçekten istediklerinin onları güldüren ve ve akıllı adamlar olduklarını anlarlar.Ona başkasından duyamıyacağı ve onun bilmediği şeyleri söyle anlat.Kadınların üstüne gittiğinde kendisini vazgeçilmez hissettiği an işin bitmiştir.ağzınla nuke atsan fayda etmez.Abine güven sen.Üstünde durma ve asla asla tek kadına odaklanma güzel kardeşim.Ha bu arada ben müzisyenim ve kadınlarla aram hep iyidir.Yani onları onlardan daha iyi çözümlerim herzaman.Git nerde çirkin kız var onlarlar ilgilen.zamanı geldiğinde onlarda olup kendisinde olmayan şeyin ne olduğunu merak edecek ve sana yönelecektir.Bunun psikolojideki adı penis kıskançlığı muhaha hastayım bu lafa :lol: Yada elizabeth extraokk

Dr.Hemlock demiş ki:
Fiziğe önem verdiklerini söylerler hep ama onlara aptal muamelesi yaptığında gerçekten istediklerinin onları güldüren ve ve akıllı adamlar olduklarını anlarlar.Ona başkasından duyamıyacağı ve onun bilmediği şeyleri söyle anlat.Kadınların üstüne gittiğinde kendisini vazgeçilmez hissettiği an işin bitmiştir.ağzınla nuke atsan fayda etmez.Abine güven sen.Üstünde durma ve asla asla tek kadına odaklanma güzel kardeşim.Ha bu arada ben müzisyenim ve kadınlarla aram hep iyidir.Yani onları onlardan daha iyi çözümlerim herzaman.Git nerde çirkin kız var onlarlar ilgilen.zamanı geldiğinde onlarda olup kendisinde olmayan şeyin ne olduğunu merak edecek ve sana yönelecektir.Bunun psikolojideki adı penis kıskançlığı muhaha hastayım bu lafa :lol: Yada elizabeth extraokk
biliorm olayı çok zekice ama bnm soorunumda bu :lolmuch: zor kızları seçiorum Wink

bosver kızları Razz

ben sahsen hiçbir kızın pesinde koşmam onlar benim pesimde koşar

sende yaparsın :mrgreen: :?!!!

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
evilcemre demiş ki:
ha bide şöle bişi var ben asla benliğimn dışında aptal muamelesi yapamm Cool
bu nedemek ya :lol:

Ayrıca zor kız yoktur nasıl isteyeceğini bilmeyen erkek vardır :lol:

Jack Daniels içir rahatlar zuhahaha

evilcemre demiş ki:
Dr.Hemlock demiş ki:
biliorm olayı çok zekice ama bnm soorunumda bu :lolmuch: zor kızları seçiorum Wink
yakışıklı değilim ama sempatiğim ; bir erkek için ne acı bişey boş werin tipi karizmayı cemyılmazlığı
kızlar yaşlarına göre 15-20 yaş arası tipe bakarlar sonra 20-25 yaşına gelince tipin karın doyurmadığını anlayınca sadece yatlara ,arabaya ,katlara bakarlar yani Money=Baby
paranız olsun en kral Hatun koynunuzda bilin
siz onların maymunu olmayın onlar sizin maynunuz olsun, kendinizi sevdirmeye çalışmayın unutmayın kaçan kovalanır extrabeer çek bi bira kafamız güzelleşsin sunlarımızı dökelim :mrgreen:

Yukarı Alt