Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Feysbuk meysbuk olaylarını gec abi ergen ergen :D Olay halloldu mu bilmiyorum ama bu kızı tanıyan bi arkadasın var mı?

Durumu iyice farklılaştırdınız. Sanki ben kızın her fotoğrafını beğenip her durum güncellemesine yorum attım vsvs. Alt tarafı 2 tane fotoğrafını beğendim facebooktan başka bir şey yapmadım olayı iyice değiştirdiniz. Geçerken falan günaydın de diyen arkadaşlar var ama kıza öyle diyebileceğim bir an yok işte. Sınıflarımız farklı binalarda sadece bahçede karşıdan görebiliyorum kızı yanına yaklaşamıyorum. Yaklaşsam da yanında arkadaşları oluyor. Kızı çek kenarı konuş diyorsunuz da ben bu kızı yanında 2-3 tane arkadaşı varken nasıl çağırayım? Kızla facebooktan ufak ufak muhabbet etsem daha sonraki zamanlarda biraz yürüyelim mi diyerek çağırabilirim ama direk çağırmak biraz garip geliyor bana bilmiyorum ben mi yanlış düşünüyorum. Diyelim kızı çektim kenarı konuşucam ne diyeyim ? Kızla ortak hiç arkadaşımız yok.

Ve lütfen son kez rica ediyorum konuyla alakasız ve dalga geçmek amaçlı yorum yapmayın, benim için çok önemli bir durum. Kendinizi benim yerime koyun.

adam haklı beyler önce fesbuktan da olsa biraz tanıması gerekir

Dostum Dedigim Gibi Yüzyüze Hareket etmek En Güzeli En Sağlami..

Sen demissin Kızla Bi kac Goz Goze geldik.. Farketmistir Beni Felan Diye.. Tamam iste olayin orasi tamamsa gerisinde zaten sorun yok.. Senin onun Bi arkadasini Tanımana bile gerek yok.. Bi Arkadasina soylersin gecip konusursun.. he ne konusacaksın orasi var..

Mrb dersin.. naslsn dersin.. belki bi kac derslerden konu acarsin.. belki okul sonrasindan konusursun.. yada okulun icinden olan guzel sakalı espirili seylerden filan..

sen smdi dusunuyorsun ben ne dicem.. ya kardesim onu dusunme.. sen bi cagir bi mrb de emin ol arap sokugu gibi gerisi tek tek geliyor.. Bizde gectik o zamanlardan herkeste ole oldu.. cok bi sosyal olmayanlarda ise yarayan bisi degil.. ama seni gordugum kadariyla sen epey sosyal bi arkadassin.. derdin tasan olmasin.. yanina geldiginde konusacak cooook sey bulursn..

ben özetlerdimde nasıl olsa editliyor diye yazmıyorum

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
EmmaW. demiş ki:
ee son durum nedir :lol:
Durum iyi gibi hacı daha bir şey belli değil ama kızla konuşuyoruz. :)
Lexium demiş ki:
ben özetlerdimde nasıl olsa editliyor diye yazmıyorum

Kardeşim üzülüyorum.

Göz temasıyla, daha sonra facebooktan yazdım. Kız da terslemedi konuştu. Sonra ortak arkadaşımız olduğunu öğrendim. Onun da yardımıyla bir şeyler yapıyorum. :)

bugün kaçan golleri Allahın izniyle yarn gole cevirecek pray:

EmmaW. demiş ki:
hmm hayırlı olsun bro
Eyv sağolasın ama dediğim gibi henüz belli bir şey yok :)
Lexium demiş ki:
bugün kaçan golleri Allahın izniyle yarn gole cevirecek pray:

hetrik yolda :P

Biri gidip kıza şu cocuğun exl forumda glbal mod olduğunu sölesin ve bu konunun linkini versin :D

Yukarı Alt