EmmaW

bro eğer kızla aynı sınıfta değilsen ki değilsin arkadaşlık kurup onun sana aşık olmasını falan beklemeni tavsiye etmem direk olaya gir kaybedecek birşeyin yok

Tmm kendimi sevdirme bölümünü geçelim ama direk söylemek istemiyorum, zaten bugünkü bakışlarımdan sonra bir şeyler anlamıştır diye umuyorum.

RoqA demiş ki:
Tmm kendimi sevdirme bölümünü geçelim ama direk söylemek istemiyorum, zaten bugünkü bakışlarımdan sonra bir şeyler anlamıştır diye umuyorum.
O imzadaki Renault Fanı kaldır bro Fransız markası. :oldie:

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
Lordzek demiş ki:
RoqA demiş ki:
O imzadaki Renault Fanı kaldır bro Fransız markası. :oldie:
:D :D

@Roqa

sen git yat :D yarın ola hayrola :wink1:

Kız kesmek de neymiş yada facebook
Dostum bu işler pat diye olmaz
Hiç mi okulda sosyal ortam yok yada okulun takıldığı cafeler yok
Eğer kalıcı bir ilişki istiyorsan önce kız ile 3 4 ay arkadaşlık yapmalısın lakin işi cok ileri boyutlara taşıma cok arkadaşım yaptı bu hatayı kızla kanka oldu resmen kız onu kardeşi gibi görüyordu hadi bu durumda git açıl ^^
Her neyse kızı ürkütmemeye dikkat etmelisin yada üstünde kötü bir imaj bırakmamaya
Dürüst ol cool ol kendinden emin ol gerisi bırak kendi gelsin senin extra herhangi bir çaba sarfetmene gerek yok

SirGLooMy demiş ki:
kızı ürkütmemeye dikkat etmelisin yada üstünde kötü bir imaj bırakmamaya
Dürüst ol cool ol kendinden emin ol gerisi bırak kendi gelsin senin extra herhangi bir çaba sarfetmene gerek yok
Hocam tmm da bunları yapabilmem için ilk önce bir konuşmam lazım, işte o ilk konuşmayı nasıl yapıcam ?

karşısına direk çık uzun zamandır senle göz göze geliyoruz, hep seni düşünüyorum kaç kere cesaret ettim karşına çıkıp konuşmaya fakat toplarlayamadım ama şuan burdayım sana bunları söylüyorum çünki doğru zamanın şuan olduğuna inanıyorum de.Bu sözden sonra bıdı bıdı yapıcaktır.Ondan sonra senden de bi göz temesı almasaydım inan şuan burda olmazdım de.gene bıdı bıdı yapacak. ondan sonra kısacası eğer zamanın varsa bi ara senle biryerlere gitmek istiyorum tanışmak istiyorum de ii bitir extraloob.com arkanda :)

Nz9

rank8
The47 demiş ki:
Sevgilisi var mı yok mu onu ögren önce.
Eger hoşlanıyosan bırak facebook falan çek kenara okulda konuş kızla.

Katılıyorum. Yıl oldu 2012 hala faceden foto beğenen var direk çekip biyere konuşursan daha etkileyici olur. Face den resim beğenip sonrada msj kutusundan slm diyerek cıkma teklifi eden abazalardan olma. Zaten kenara çektiğindede dırek benımle cıkarmısın falan deme hatta benımle cıkarmısın deme kızlar bazı noktalarda kontrolun kendılerıne verılmesını severler bu durumda oyle bısey. Çek kenara de senı uzun zamandır takıp edıyorum dıkkatını cektımı bılmıyorum ama durum bu senden cok hoşlanıyorum bi cevap bekliycem ama vermek zorunda olmadığını bıldiğim için hep bekliycem bu benım için sorun değil konu sen isen. de sonra gulumse ıyı gunler dıle gıt sınıfına allahın liselisi :D 2 gune cevap gelmezse soz 18 ıne gırdıgınde ılk ben goturucem senı

QuickMeck demiş ki:
karşısına direk çık uzun zamandır senle göz göze geliyoruz, hep seni düşünüyorum kaç kere cesaret ettim karşına çıkıp konuşmaya fakat toplarlayamadım ama şuan burdayım sana bunları söylüyorum çünki doğru zamanın şuan olduğuna inanıyorum de.Bu sözden sonra bıdı bıdı yapıcaktır.Ondan sonra senden de bi göz temesı almasaydım inan şuan burda olmazdım de.gene bıdı bıdı yapacak. ondan sonra kısacası eğer zamanın varsa bi ara senle biryerlere gitmek istiyorum tanışmak istiyorum de ii bitir extraloob.com arkanda :)
ya bi s....git diyicem şimdi olmucak. Bak güzel kardeşim sen oturdugun yerden iyi hoş yazıyosun ama kızın karşısına geçince çam odunu gibi kalıyosun o nolucak. :coffee: Adam bunları aklında bile tutamaz... thiee

Sana bişey yapmanı söylemicem RoqA çünkü bişey yapamıcaksın ancak uzaktan bakıcaksın öylece :lol: :lol:

Ps: Oluruna bırak summer6:

Kivi demiş ki:
QuickMeck demiş ki:
ya bi s....git diyicem şimdi olmucak. Bak güzel kardeşim sen oturdugun yerden iyi hoş yazıyosun ama kızın karşısına geçince çam odunu gibi kalıyosun o nolucak. :coffee: Adam bunları aklında bile tutamaz... thiee

Sana bişey yapmanı söylemicem RoqA çünkü bişey yapamıcaksın ancak uzaktan bakıcaksın öylece :lol: :lol:

Ps: Oluruna bırak summer6:
Oluruna bırakırsa zaten bir şeyin olacağına değil kız gider başkasının yâri olur bu arkadaşta avcunu yalar. Ben diyorum kesişmeyi falan geç önce ufak ufak günaydınlarla selamlarla falan başla dinlemiyor ki adam bizi.

Facebook'ta eklemek nedir yahu?
Durumunu beğenmek, yorum yapmak???
İlk iki sayfayı okudum,iyice laçkalaştırdınız artık forumu.

Abicim siz hangi dünyada yaşıyorsunuz???? Açın gözünüzü, monitörün öte tarafında koca bi dünya var, hayat var... Bırakın ürkek ürkek hareket etmeyi, iletişim yüzyüze olur. Ne diyeceksen yüzüne diyeceksin. Hamleni yapıp cevabını alıncaya kadar bekleyeceksin. Böyle böyle hayat sindirir hepinizi. Sonunda bakmışsınız evde kız gibi oturup baba parası yersiniz. Atik olun yahu...

Olacaksa olur, istemiyorsa zaten senin yapacağın birşey. Kadın isterse cennette yaşatır,istemezse ...

Xperyon

Bilgiliyim
Xanthos demiş ki:
Facebook'ta eklemek nedir yahu?
Durumunu beğenmek, yorum yapmak???
İlk iki sayfayı okudum,iyice laçkalaştırdınız artık forumu.

Abicim siz hangi dünyada yaşıyorsunuz???? Açın gözünüzü, monitörün öte tarafında koca bi dünya var, hayat var... Bırakın ürkek ürkek hareket etmeyi, iletişim yüzyüze olur. Ne diyeceksen yüzüne diyeceksin. Hamleni yapıp cevabını alıncaya kadar bekleyeceksin. Böyle böyle hayat sindirir hepinizi. Sonunda bakmışsınız evde kız gibi oturup baba parası yersiniz. Atik olun yahu...

Olacaksa olur, istemiyorsa zaten senin yapacağın birşey. Kadın isterse cennette yaşatır,istemezse ...
%100 Katılıyorum :beer:

Yukarı Alt