direk konuya giriyorum bizim okuldan bi kızdan hoşlanmaya başladım ben 11. sınıfım kız 10. sınıf kızın bugün adını öğrenip facebooktan ekledim o da kabul etti benim bu kızla muhabbet kurmam için ne yapmam gerek daha kızla bi kelime konuşmuşluğum yok okulda nasıl davranayım bugün facebooktan yazayım mı yoksa bekliyim mi 1-2 gün konuşacaksam neler konuşayım vs vs bi yardımcı olun gençler :!!&%&! Özellikle volkan abi ve bu tarz kişileri konuya bekliyorum :D

Önce 1-2 fotoğrafını beğen.
Aradan 1-2 gün geçsin, kıza selam de. Aa sende mi bizim okuldaydın? Bende Ahmet falan de kızla tanışırsın.

Lordzek demiş ki:
Aradan 1-2 gün geçsin, kıza selam de. Aa sende mi bizim okuldaydın? Bende Ahmet falan de kızla tanışırsın.
Abi kızla kaç kez göz göze geldik beni gördü kaç sefer sen de mi bizim okuldaydım desem ne düşünür sence ? :mrgreen:

edit: aklımdan geçen fikirlerden biri bu

RoqA demiş ki:
Lordzek demiş ki:
Abi kızla kaç kez göz göze geldik beni gördü kaç sefer sen de mi bizim okuldaydım desem ne düşünür sence ? :mrgreen:
O zaman okulda senle göz göze geldik 1-2 kere nasılsın merak ettim de.

Xperyon

Bilgiliyim
Derslerin nasıl felsefem böyle fizik şöyle felan bence en iyi yöntem dersdir öğretim hayatında yabana atma :)

Lordzek demiş ki:
RoqA demiş ki:
Lordzek demiş ki:
O zaman okulda senle göz göze geldik 1-2 kere nasılsın merak ettim de.
Evet olası seçeneklerden biri eyv :muck:

SuccessBlues demiş ki:
Derslerin nasıl felsefem böyle fizik şöyle felan bence en iyi yöntem dersdir öğretim hayatında yabana atma :)
Benim dersler kötü ama napcaz ? :D

SuccessBlues demiş ki:
Utangaç davranırsa babayı alır benden demesi :mrgreen:

Takımı
Galatasaray
Resimleri beğenmekle başlayabilirsin dostum.
Sonra ya o sana yazacak ya da sen ona.
Hatta yazma konusundan önce 2-3 durumlarını beğen, yorum yap falan fişman. Baktın hiç yazmıyor bir '' Selam'' ile herşeye başlayabilirsin. Hal hatır sor, dersleri sor, okul hakkında bahset, işte bizim okul şöyle bizim okul böyle vs. sonrasında hep görüyorum seni bi selamlaşamıyoruz muhabbetine bağla konuyu:) Aynısı başıma gelmişti 1 hafta çıktık ayrıldık, umarım güzel olursunuz :)

The47

Bilgiliyim
Sevgilisi var mı yok mu onu ögren önce.
Eger hoşlanıyosan bırak facebook falan çek kenara okulda konuş kızla.

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
ilk olarak fotoğraflarını beğenmekle başla :) beğendikten sonra bekle yüzde 45 sana selam diye yazar :wink1:

yazmazsa sende hemen atlama ama selam filan diye :D bekle bir kaç gün ama okulda sürekli kes tenefüslerde filan kızın etrafında dolaş ama fazla belli etme dolaştığını sadece nereye baksa seni görsün gibi bir izlenim olsun yeter. Kantinde oturduğu yerin tam karşınına otur yüz yüze birbiriniz görücek şekilde :wink1: kızın sınıfında arkadaş yap kendine ara ara sınıfa git çocuktan kalem filan alırmış ayağına kıza bakın :wink1:

yani işin özeti okulda kız nereye baksa seni görsün zaman ve göz temasın iyi olduğunda olay tamamdır :wink1:

ps: Tavsiyem ilk araştır kızın hoşlandığı filan varmı diye ona göre atak yap :)

ps: hay gidi lise günlere be ahh ahhh :)

cok basit slm seni ekledigim icin sorun olur mu? diye yaz o da hayir ama neden diye cvp verirse seni cok tatli buldugum icin yapistir cvp bi sonrasi sana kalmis

prisoners demiş ki:
Resimleri beğenmekle başlayabilirsin dostum.
Sonra ya o sana yazacak ya da sen ona.
Hatta yazma konusundan önce 2-3 durumlarını beğen, yorum yap falan fişman. Baktın hiç yazmıyor bir '' Selam'' ile herşeye başlayabilirsin. Hal hatır sor, dersleri sor, okul hakkında bahset, işte bizim okul şöyle bizim okul böyle vs. sonrasında hep görüyorum seni bi selamlaşamıyoruz muhabbetine bağla konuyu:) Aynısı başıma gelmişti 1 hafta çıktık ayrıldık, umarım güzel olursunuz :)
İyi fikir yorum atarım onu konuşturcak bir şeyler derim, sonra dediğin gibi bi selam veririm gerisini de geitiririz. İyi dileklerin için tşkler :muck:
The47 demiş ki:
Sevgilisi var mı yok mu onu ögren önce.
Eger hoşlanıyosan bırak facebook falan çek kenara okulda konuş kızla.
Facebookta yok olarak görünüyo heralde yoktur. Ama direk de önüne çıkıp direk herşeyi söylemek biraz garip olmaz mı ? :think:

Lexium demiş ki:
makara: makara:

faceten eklemen bence çok saçma kusra bakma ama buna "apaçilik" deniyor günümüz koşullarında.
Kızla real hayatta muhabbeti kurmalısın ilk başta faceten başlayan ilişkilerin halini, sonunu görüyoruz kardeş.

Ama artık yapcak bişey yok eklemişsin :mrgreen:
faceten yazma ama realden muhabbete girmelisin arkadaşlarını falan illaki tanırsın veya senin arkadaşların onun arkadaşlarını tanır.Onlar kızla konuşurken sen "aa ahmet naber falan" o arada arkadaşın kızla tanıştırsın her türlü iş olur^^

amican vefat etti demiş ki:
faceten eklemen bence çok saçma kusra bakma ama buna "apaçilik" deniyor günümüz koşullarında.
Kızla real hayatta muhabbeti kurmalısın ilk başta faceten başlayan ilişkilerin halini, sonunu görüyoruz kardeş.

Ama artık yapcak bişey yok eklemişsin :mrgreen:
faceten yazma ama realden muhabbete girmelisin arkadaşlarını falan illaki tanırsın veya senin arkadaşların onun arkadaşlarını tanır.Onlar kızla konuşurken sen "aa ahmet naber falan" o arada arkadaşın kızla tanıştırsın her türlü iş olur^^
Hocam napıyım kızın yanında sürekli tanımadığım arkadaşları oluyor.
Redd demiş ki:
ilk olarak fotoğraflarını beğenmekle başla :) beğendikten sonra bekle yüzde 45 sana selam diye yazar :wink1:

yazmazsa sende hemen atlama ama selam filan diye :D bekle bir kaç gün ama okulda sürekli kes tenefüslerde filan kızın etrafında dolaş ama fazla belli etme dolaştığını sadece nereye baksa seni görsün gibi bir izlenim olsun yeter. Kantinde oturduğu yerin tam karşınına otur yüz yüze birbiriniz görücek şekilde :wink1: kızın sınıfında arkadaş yap kendine ara ara sınıfa git çocuktan kalem filan alırmış ayağına kıza bakın :wink1:

yani işin özeti okulda kız nereye baksa seni görsün zaman ve göz temasın iyi olduğunda olay tamamdır :wink1:

ps: Tavsiyem ilk araştır kızın hoşlandığı filan varmı diye ona göre atak yap :)

ps: hay gidi lise günlere be ahh ahhh :)
Çok sağol hocam yarın bütün gün etrafındayım kızın :buddha:

Xperyon

Bilgiliyim
RoqA demiş ki:
Benim dersler kötü ama napcaz ? :D
Daha iyi ya yardımcı olurmusun ayağına git fazlada abartma yani arkadaşlıktan ilişki durumuna geç tabiki bu dedim 5günde yapmaya kalkarsan güzel bir kol saati alırsın :D 2 ay felan zaman sürer :)

dostum olacağı varsa zaten olur. seni daha yakından tanımak isterim de tanışmadan sevgili olma. daha iyi etki bırakır kızın üstünde, bi yerde bişeyler ısmarlarken konuş olursa olur olmassa dünyanın sonu değil elbet.

Yukarı Alt