Verir misiniz?

• Tabiki evet

Votes: 33 30,8%
  • Tabiki hayır

Votes: 33 30,8%
  • Bazı durumlarda

Votes: 34 31,8%
  • Diğer(belirtiniz)

Votes: 8 7,5%

• Total voters
    107
Evde yalnızken bana karşı giyinsin,fantazi dünyası geniş sadece mini etekla kalacak değil :)

extraloob demiş ki:
altın kural hatunum öyle güzel olmalı ki herkes kıskanmalı uff hatuna bak yanında ki tospaya bak demesi lazım bu bağlamda tanga g-string'siz yanımda hatun gezdirmem etek mini olmuş tayt giymiş dilerse çıplak gelsin hiç dert değil basit şeyler bunlar takılmamak lazım makara:
sen evlenilecek kız aramıyorsunki, eğlenilecek kız arıyorsun biz onlara hayat kadını diyoruz varoşlar o.rospu :wink1:

hayır kesinlikle. benim kız arkadaşım benim yanımda olsun yada olmasın . onu giyip dışarı çıkıcak ve gelip geçen ona bakıcak bende öyle duracağım öylemi orda olay çıkartmassam adam değilim. hemde bu kız benim evlenmeyi düşündüğüm sonuna kadar onunla gitmek istediğim kız ise..

Guathema demiş ki:
tabiki evet önemli olan etek değil kızın düşünceleridir zaten
hacom kızın düşünceleri tamam da şimdi acaba onu görenler neler düşünüyor ne fantaziler kuruyordur kafasında . ben bu konuda geri kafalılık yapıyorum farkındayım.

CherryBrandy demiş ki:
Guathema demiş ki:
tabiki evet önemli olan etek değil kızın düşünceleridir zaten
hacom kızın düşünceleri tamam da şimdi acaba onu görenler neler düşünüyor ne fantaziler kuruyordur kafasında . ben bu konuda geri kafalılık yapıyorum farkındayım.
Bacaklara bakarak fantazi kuruyorsa kursun. Bu onun bileceği iş. Hem biri eşimin bacaklarını düşünerek fantazi kuruyorsa eşim o kadar çekici ki bunu yapıyordur. Bunda üzülecek bir şey yok

Vermezdim mini etek giyeceğine gideirm en pahalı jeanları alırım giyeceksede evde giysin :)

evin içinde giyebilir,dışarıda asla.aşırı dekoltede giyemez.
ben bunları ilişkimin en başında zaten konuştum ve kabul edildi.kimse kırosun falan demesin.sanki medeniyetin,eğitimin en üst seviyesindeyiz de bunca abazanın arasında sevgilimize mini etek giydiricez.
benim sevdiğime benden başka kimse şehvetle bakamaz o kadar.

Ural_Tulga demiş ki:
Vermezdim mini etek giyeceğine gideirm en pahalı jeanları alırım giyeceksede evde giysin :)
Eskiden ben de eşim mini etek giysin de en pahalı mini etekleri alırdım diyordum. Çok şükür ki eşim mini etek giyiyor.

ChallangeEveryThing demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Ne isterse giyer hatun dediğin , zaten aklı başında olan nerde nasıl giyineceğini bilir 8)

"Kadın dediğin >> Namussuzluğunu, ahlaksızlığını ancak ve ancak seni baştan çıkarırken kullanacak, yan gözle adam kesmeyecek"
sanırım en iyi cevap budur ...
yoo değildir
erkek olduğunuz için objektif bakamıyorsunuz tüm suçu kadınlara atıyorsunuz ama adam olan erkekler de gerek yalnız gerek yanında bi erkek arkadaşı,eşi olan birine ağzının suyu akarak bakmaz.tamam dişi köpek kuyruk sallamazsa erkek köpek gelmez gerçeğini inkar etmiyorum.bu durumda iki taraf da kendi istekleri doğrultusunda ne isterlerse yapabilirler ama ben su ana kadar bi kadının bi erkeğe tecavüz ettiğini duymadım.bu hayvanlığı yapsa yapsa erkekler yapıyor :| demek istiyorum ki kadınlara suç atacağınıza hemcinslerinize bakin önce
umarım hamzacm yanlış anlamaz kastım yok kendisine kim olsa aynı şeyi söylerdm

hmzsnmz demiş ki:
Ne isterse giyer hatun dediğin , zaten aklı başında olan nerde nasıl giyineceğini bilir 8)

"Kadın dediğin >> Namussuzluğunu, ahlaksızlığını ancak ve ancak seni baştan çıkarırken kullanacak, yan gözle adam kesmeyecek"
:curtain:

Eğer ben onunlaysam mini etek giymesine gerek yoktur. Ben onunlaysam mini etekle kime hazırlanıyordur?
Eğer bana karşı mini etek giyerek hazırlanıyorsa hiç hazırlanmasın.

Yukarı Alt