Ben kendime özel bir Plw bölümü açılmasını istiyorum. Kaç kişi bana desket verirse bu tür bir Plw bölümü açılabilir?

hmmm güzel fikir ama 100 kişi birden derse istiyorum o biraz değişik olur herkez açmak ister dolandıranı charı alıp satanı soyanı dolar valla sadece belli kişilere verilmeli bence.
Ps:benden istediğin kadar faydalanabilirsin neptune serverinda vede venüste

eLempTRa demiş ki:
hmmm güzel fikir ama 100 kişi birden derse istiyorum o biraz değişik olur herkez açmak ister dolandıranı charı alıp satanı soyanı dolar valla sadece belli kişilere verilmeli bence.
Ps:benden istediğin kadar faydalanabilirsin neptune serverinda vede venüste
Ben buraya daha önceden kastığım 60kişi getirebilirim.
Mesela 50 kişi getiren'e özel bir bölüm açılsın.

İmmortal sana değil başkaları ne çakal insanlar var dunyada neler olabilir sen getirirsin başkası kalır oyle ama ben sana neptunede ki ve venusteki plw lerine yardım ederim diyorum. kasarim orda

Bence Şöyle Olmalı Plwl Bölümü Olduktan Sonra ImmoTaLGoD'un Plwl Bölümü Xxxxx'ın Plvl Bölümü yyyy'ın Plvl Bölümü Gibi Bence Çok Güzel Bi Düşünce Tebrikler ImmorTaL

eLempTRa demiş ki:
İmmortal sana değil başkaları ne çakal insanlar var dunyada neler olabilir sen getirirsin başkası kalır oyle ama ben sana neptunede ki ve venusteki plw lerine yardım ederim diyorum. kasarim orda
Şimdiden teşekkür ederim :mrgreen:
Bak şöyle yapılırsa sorun falan kalmaz.Bir tane şahsi Plw forumu açılır.Onun içine kişisel Plw yapanlar 100kişi getirir.
100 Kişi getirene bir bölüm açılır.Yani alt forum.

Hiç plvl yapmamış adama vermezler yönetim plvl yaptığı 50 kişi ss çeksin Mesela ImmorTaLGod dan mı pvl yaptırdı

ImmorTaLGod dan güvenli bir şekilde charımı aldım yazıp ss çeksin ImmorTaLGod da buraya ss yi göndersin

Twi forum istiyenler plvl yaptığı kişilerden 50 - 60 tanesinden ss alır ben charı aldım die plvl yapan kişide buraya koyar. o insanlarlada bir yetkili konuşur olur biter :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
açılır deneriz ama forum üzerinden iş yapılacağı için bazı maddeler getirebilirim, mesela ödemeler bana gelebilir kontrolumde olabilir daha önce ne it evladı plvl yapıyorul diyip dolandırıcılar gördük bir bilsen...

bu yüzden özel bölüm açılır ama ödemeler bana gelir charı kasarsın teslime dersin bende ödemeni yaparım capişşş ^^

extraloob demiş ki:
açılır deneriz ama forum üzerinden iş yapılacağı için bazı maddeler getirebilirim, mesela ödemeler bana gelebilir kontrolumde olabilir daha önce ne it evladı plvl yapıyorul diyip dolandırıcılar gördük bir bilsen...

bu yüzden özel bölüm açılır ama ödemeler bana gelir charı kasarsın teslime dersin bende ödemeni yaparım capişşş ^^
Capiş hacım :D

Yukarı Alt