ArkadaşLar beyLer Çok özür diLerim gereksiz görüLürse hiç bekLenmeden kiLitLenirse memnun oLurum ama bir sorunum var .. Birgün sınıfça eşek çöktü oynama aşkı içerisine girdik ve sınıfta iri oLanLar arasında bende varım .. iLk sıradan 5 kişiye atLama isteği geLdi birden ve atLadımda ama esnasında bir ters duruş nedeniyLe önemLi noktaLarımı çok ters bir şekiLde çarptım daha önce hiç böyLe oLmamıştı hiç bu acıyı bu şekiLde tatmamıştım adeta eziLdi ve canı çıktı :S KısırLık bu şekiLde eLde ediLinebiLir mi veya bir sakıncası var mı Lütfen mazur görün :S ???

RoyalFlush

Bilgiliyim
Hmm gereksiz olduğunu sanmıyorum.Tuvalette sorun çekmiyorsan birşey yoktur ki o kadar kolay değildir kısır kalmak :wink1: .Ama zannetmiyorum burada bir doktor olduğunu.Tıp ile ilgili forumlar bulursan oraya bir yaz.Veya bir doktora görün.En doğru bilgiyi onlar verir.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sıkıntı duyuyorsan ne olursa olsun önce doktora danışacaksın bizler doktor değiliz haa dersen ki yorumlarınız nedir mantıken olmaz derim kısırlık sperm kaynaklı bir olay.

bence de doktora gıtmende fayda buyuk kardesım. eger testıslerınde zedelenme olduysa ve buyuk acılara sebep oluyorsa bu sorun buyuk olabılır ama kısırlıktan once onemsemen gereken genel saglıgın :wink1:

böyle durumlarda hemen bi çiş yaparsın.. morarma şişme gibi belirtilerde doktora git bişe daha soracam kuş ucuyomu bide uçurmayı dene uçmuyosa acil git.. :wink1:

Kısırlık bu şekilde olmaz ama testisler zarar gördüyse bu durum sorun yaratabilir.Bir doktora gitmende fayda var en kısa zamanda.

acıması normaldır ama kısırlık olacağını sanmıyorum..

eniyisi doktor..

Hepinizden ALLah razzı oLsun arkadaşLarıma danıştım hepsi aLay etti biri kuş uçuyor mu demiş iLk 1 ay hareket oLmadı ondan sonra düzeLdi .. Doktora görünmeyi deneyeceğim ve ayrıyetten bundan sonra sürekLi sarı boşaLmaya başLadım sarı oLmasada sarımsı bunu yaşı iLeri bir abime sordum kanama oLduysa ondandır dedi ama haLa öyLe kuşkuLanıyorum bende en iyisi doktora görünmek :S

@Liberlitas

doktor'a git... burda kimse doktordan daha iyi bilemez...

Son zzamanLarda ağrı başLadı bir ürperti geLdi içime ve kontroL ettim yumurtaLıkLarın bir tanesi darbe görmüş gibi sanki ortadan inceLmiş kopacak değişik bir haL aLmış çok korktum görünce anneme babama söyLemek istiyorum ama ne şekiL söyLeyecem utanıyorum ne desem anne kuşumu çarptım doktora gideLim mi diyeceğim tabikide hayır ne desem ::Ss

Liberlitas demiş ki:
Son zzamanLarda ağrı başLadı bir ürperti geLdi içime ve kontroL ettim yumurtaLıkLarın bir tanesi darbe görmüş gibi sanki ortadan inceLmiş kopacak değişik bir haL aLmış çok korktum görünce anneme babama söyLemek istiyorum ama ne şekiL söyLeyecem utanıyorum ne desem anne kuşumu çarptım doktora gideLim mi diyeceğim tabikide hayır ne desem ::Ss

git dürüstçe olayı anlat....yalan karıştırmanın sadece sana zararı olur.

Midbroke

Bilgiliyim
_BowAttacK_ demiş ki:
Liberlitas demiş ki:

git dürüstçe olayı anlat....yalan karıştırmanın sadece sana zararı olur.
+1
Aynen öyle yap ... Doktorda da yalan falan söyleme ha herşeyi dosdoğru anlat :!:

Windy

1 kere vurmandan birşey olacağını sanmıyorum.eğer olsaydı şimdiye kadar çoook kez bana olurdu :mrgreen: ama sen genede önlemini al git en iyi bilene danış :wink1:

Bugün gittim doktora ve incelemenin ardından vurmadan kaynaklanan bir şeyin olmadığını , hayalarımdaki damarlarda şişme olduğunu , bunun sperm sayısını azalttığını ve yumurtalıkların beslenmesini önlediğini ve ayrıyetten ağrı yaptığını söyledi doktor . Renk bozukluğunda bir şey olmayacağını söyledi çünkü herkeste aynı renk olmazmış . Cumartesi günü sperm örneği vereceğim ve tahlile gireceğim bunun sonucunda tam sonuç ortaya çıkacak eğer sperm sayımda ciddi azalma söz konusu olursa küçük bir ameliyatla o damar şişkinliği giderilecek . :wink1:

Yukarı Alt