1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Kırmızı kart ünlüleri kızdırdı


 1. Lampard_08

  Lampard_08 rank8

  Kayıt:
  4 Mart 2009
  Mesajlar:
  1.177
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  >>> ÖSS <<< ZEDEEEE :@:@

  Ahmet Çakar'ın ünlü isimlere gösterdiği 'kırmızı kart'lar kızdırdı.

  Reyhan Karaca "Gösterirse göstersin, beni maçtan mı çıkarıyor?" derken Güner Özkul, "Bence o futbolla ilgilensin" dedi...

  Televizyon fenomeni FİFA kokartlı eski hakem Ahmet Çakar'ın BUGÜN'de yayınlanan röportajının yankıları sürüyor. Çakar röpörtajında, UFO gördüğünü açıklayan Reyhan Karaca, sperm bağışı yoluyla hamile kalan Güner Özkul ve babasının izni olmadan bebeğini doğuracağını beyan eden Deniz Akkaya'ya kırmızı kart gösterdiğini açıklayarak, “Reklam amacıyla hokkabazlık yapıyorlar” demişti.

  Ahmet Çakar, Reyhan Karaca'yı, “UFO mufo bunlar reklam kokan işler” diye eleştirirken, Güler Özkul ve Deniz Akaya için ise “Ben onların rahimlerinin ve spremlerinin kahyası değilim. Sperm bankasından çocuk aldıysan gizli yap kardeşim" diye eleştirmişti. Güner Özkul ve Reyhan Karaca, Çakar'ın sözlerine yanıt verdi...

  REYHAN KARACA:MAÇTAN MI ATTI?

  Her kafadan bir ses çıkıyor. Ben bir şey anlattım, herkes üstüne atladı. İnsanlara prim vermek istemiyorum. Ahmet Çakar'a saygı duyarım. Çok sevdiğim, espritüel bir insan. Bu konuyla ilgili fazla bilgisi yoksa Sirus UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan ile bir görüşme yapsın. İşin aslını bilmediği için konuşması çok normal.

  Çünkü gerçekleri bilmiyor. Reklam yapacak olsam bu on yıl önce yaşadığım bir durum. O zamanlar yapardım. Şu anda kardeşim hastanedeyken bu tarz reklamlara ihtiyacım yok. Benim arkamdan Hülya Avşar, Harun Kolçak gibi birçok isim de beni doğruladı. İnananları, inanmayanları kendi bilgi darağacında bırakıyorum. Yaşadığımı anlattım. Kırmızı kart gösterirse de göstersin. Beni maçtan mı çıkartıyor? Ben futbol oynamayı bilmiyorum. Saygı duyuyorum.

  GÜNER ÖZKUL AĞZI OLAN KONUŞUYOR

  Böyle konuşmasına hiç gerek yok. Ben bu konuda bugüne kadar hiç kimseye açıklama yapmadım. Ahmet Çakar ne istiyorsa onu düşünsün. Bence futbolla ilgilense daha iyi olur. Ben futbolcu muyum kırmızı kart gösteriyor? Yine de kendi bilir. Popüler bir insandır. Onun da naçizane bir fikri vardır. Ağzı olan konuşuyor.