Tamam o zaman sakal icin yorumum; kirli sakal o kadar uzun saca gitmez o attigim resimdeki kadar veya daha kisa olsa yerinde olur, ama istisna olabilir sen yinede deneyebilirsin olmadi kesersin zaten :beer:

[ Mesaj mobilden gonderildi MobileDevice ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Berbat dedigin saç modelini neden begenmedin anlamis degilim konu ozentilik ise o kadar siradisi bir model degil tutupda ozenti damgasi yiyecegini dusunmuyorum.

Bu mesaj Lemonade rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lemonade demiş ki:
Berbat dedigin saç modelini neden begenmedin anlamis degilim konu ozentilik ise o kadar siradisi bir model degil tutupda ozenti damgasi yiyecegini dusunmuyorum.

Bro çok dağınık geldi bana hem de benim kafa şeklime uymaz saça bakıpta kafana uyduramazsın önce kafa şeklini felan filan bunlarada dikkat etmek lazım ayrıca iyi yada kötü yorum yapmanızda iyi oluyo bu şekilde bana bi saç modeli bulcaz heralde :D

Bu mesaj BthnCvk rumuzlu uyeden alinti yapildi
BthnCvk demiş ki:
Bu mesaj Extrowe rumuzlu uyeden alinti yapildi
Extrowe demiş ki:
sakalı bilmemde hacım o saçla nasıl dolaşıyosun yahu dışarıda :D
Böyle dolaşıyorum hacım :D

Açıklayıcı oldu mu ? :D
hacım kendin yakıştırıyosan karışmam herkesin kendi fikride bana göre biraz garip duruyor daha soft,kısa ve göze hoş gelen bi still yapman bana göre daha iyi ama genede sen bilirsin. :curtain:

hacım kendin yakıştırıyosan karışmam herkesin kendi fikride bana göre biraz garip duruyor daha soft,kısa ve göze hoş gelen bi still yapman bana göre daha iyi ama genede sen bilirsin. :curtain:[/quote]

Bro iyi diyosun güzel diyosunda bu dediklerini bana fotoğraf koyup anlatsan çok süper olur böyle konuşmayla kafamda canlandıramıyorum yani başka modelde olabilir ama arkaları dikik olması lazım öyle daha hoş oluyo yani arkaları dikik modeller olabilir önü farketmez ister yana ister geriye olsun :thumbsup:

Bu mesaj BthnCvk rumuzlu uyeden alinti yapildi
BthnCvk demiş ki:
Bu mesaj Extrowe rumuzlu uyeden alinti yapildi
Extrowe demiş ki:
benim dediğim bu tarz bişe hacım tam anlatmak istediğimi bulamadımda buna benzer bişeler :D
Fotograf gözükmüyo :D
yetim hırsızlığa gittimi ay akşamdan doğarmış kardeş şansına küs :lol:

ahahah tuttum bu atasozunu :lol:

Bu mesaj Clochard rumuzlu uyeden alinti yapildi
Clochard demiş ki:
Kirli sakal o saçla olmaz ki zaten. Bu saçla kirli sakal bırakırsan burundan üstün Beckham burundan alt tarafın Soner Sarikabadayi olur :D
Anladım :D

Yukarı Alt