1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

King of Kings III


 1. Threnody

  Threnody rank8

  Kayıt:
  17 Şubat 2009
  Mesajlar:
  1.416
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  [​IMG]

  [​IMG]


  [​IMG] King of Kings III [​IMG]  - Resim Silinmiş.


  [​IMG][​IMG][​IMG]- Resim Silinmiş.[​IMG][​IMG][​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]


  King of Kings 3
  Genel


  King of Kings 3, PvP ve RvR üzerine yoğunlaşmış, ücretsiz oynanabilen ve üç boyutlu bir çevrimiçi rol yapma oyunudur (MMORPG). Çok uzun yıllar süren acı dolu bir savaştan sonra istikrarsız yedi ayrı diyara bölünmüş bir ortaçağ fantezi dünyasını keşfedin.
  Bu diyarlardan birine katılın ve kendi kaderinizi çizin. Arkadaşlarınızla bir lonca kurup diğer loncalarla savaşın. Yanınızda sizinle birlikte savaşan lejyonlarınızla kendi krallığınızı kurun. Kralların kralı olmak için düşman ordularını fethedin!

  King of Kings 3 neler sunuyor?

  Çoklu seviyeli, dinamik lonca sistemi – Oyuna genç ve yalnız bir savaşçı olarak başlarsınız, ancak kısa zaman içinde bir ittifak kuracak şekilde başkalarıyla bir grup oluşturma imkanına kavuşursunuz. Günlük mücadelelerin üstesinden başarıyla gelerek loncanız büyüyüp refaha kavuşabilir ve bir lejyon boyutuna erişebilir. İttifakınız ne kadar güçlü ve büyük olursa üyelerine de o kadar çok avantaj ve imkan sunabilecektir. Yeterince güçlü bir hal aldıktan ve savaşta nasıl sağ kalabileceğinizi öğrendikten sonra sizinle tacınız arasında artık başka bir engel kalmayacaktır ve böylece kendi krallığınızın sahibi olabilecek ve tarihteki yerinizi alabileceksiniz.

  Ev ve şehir kurma
  İçinizdeki mimarı keşfedin! Kendi evinizi tasarlayın ve basit bir barakadan muazzam bir villaya kadar her şeyi inşa edin. Lejyonunuz için bir kale ve krallığınız için de bir dizi fonksiyonel ve dekoratif binalarla süslü, etkileyici bir başkent inşa edin. Evler ve şehirlerin de seviyeleri yükselebilmekte ve daha fazla bonus sunabilmektedirler.

  Fethedilebilir şehirlerle PvP
  İster düello veya anlık it dalaşları şeklinde, ister düzenli aralıklarla gerçekleştirilen etkinlikler ve savaşlar ya da herkesin katıldığı, krallıkların birbirine girdiği savaşlar veya şehirlere saldırılar şeklinde olsun… King of Kings 3’de, bir PvP tutkununun bulabileceği her şey var! Ayrıca savaşlardaki çabalarınız da karşılıksız kalmayacak ve adınızı sıralama listelerinde görebileceksiniz. Size sadece ün ve zafer değil, aynı zamanda daha da fazla güç katan ünvanları toplayın. Krallığınızı güçlendirin ve servetini arttırın. Düşmanlarınıza korkunun ne demek olduğunu öğretin ve Kralların Kralı ünvanına layık olduğunuzu kanıtlayın!

  Esneklik ve derinlik
  King of Kings 3’de sadece birçok özellik bulunmuyor, aynı zamanda bu tür bir oyunda daha önce hiç görülmemiş bir derinlik de var. Ayrıntılı ve özenle hazırlanmış oyun elementleriyle diğer bir çok rol yapma oyununun aksine statik olmaktan ziyade oyuncunun seçimlerine göre değişebilen, karmaşık ve çok yönlü bir dünyaya sahip olabilirsiniz.

  King of Kings 3’ü oynayabilmek için ne yapmalıyım?

  Kılavuz’daki talimatlara bakın. Bu talimatlarda King of Kings 3’ü oynayabilmek için neye ihtiyaç duyduğunuz tam olarak açıklanıyor.

  King of Kings 3’ün maliyeti ne kadar?

  King of Kings 3’ü oynamak tamamen ücretsizdir! Oyunu, oyunun kendisini satın almak veya aylık bir abonelik ücreti ödemek gibi bir zorunluluk olmaksızın tamamen ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.
  Ancak bazı özel malzemeleri satın alma seçeneğiniz bulunmaktadır.​


  Video  [​IMG] Special thx to Extraloob.Com :kalp:


  - Resim Silinmiş.

  [​IMG]
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017
 2. Threnody

  Threnody rank8

  Kayıt:
  17 Şubat 2009
  Mesajlar:
  1.416
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Finish :mrgreen:
   
 3. Warrison1

  Warrison1 rank8

  Kayıt:
  6 Eylül 2010
  Mesajlar:
  2.518
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  WebMaster Öğrenci
  Şehir:
  Seoul
  Teşekkürler :muck:

  Ps. İlgili bölüme taşınmıştır//
   
 4. Threnody

  Threnody rank8

  Kayıt:
  17 Şubat 2009
  Mesajlar:
  1.416
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Ben teşekkür ederim, bu bölümü daha yeni görüyorum. :muck: :kalp: :kalp: