Bu topic altında istediğiniz soruyu , kişiyi , nesneyi , vb. sorabilirsiniz.Friendly` cevaplayacak. Cinsellikle ilgili şeyler tamamen yasaktır.

Dosya indiremiyorum ; masaüstüm görünmüyor vb gibi sorularıda sorabilirsiniz. Bunlar Neden'e girer.

1930 -1050 yılları, avrupada savaş yıllarıdır :wink1:

Bu yıllar arasında hitler önderliğinde 1933 ten 1945 e kadar süren bir kaos devri başlamıştır. Bu süreç içinde avrupa kavgası, dünya kavgası haine gelmiştir. Tabi savaş dönemlerinde insanlar kendilerine bakamıyorlar, çocuğamı bakacaklar :wink1:

bende lag olup sende lag olmamasından anlaşılan, TTnet in gazabına uğramaktasınız :wink1:

drotalion demiş ki:
1930 -1050 yılları, avrupada savaş yıllarıdır :wink1:

Bu yıllar arasında hitler önderliğinde 1933 ten 1945 e kadar süren bir kaos devri başlamıştır. Bu süreç içinde avrupa kavgası, dünya kavgası haine gelmiştir. Tabi savaş dönemlerinde insanlar kendilerine bakamıyorlar, çocuğamı bakacaklar :wink1:
woow bildin xD 2. dünya savaşı bu yıllar arasında olmuştu bu yıllardada ülkemize tehtid gelebilceğinden bütün herkezi askere ağırıolardı oyüzden evlenmeler yasaklanmıştı birde ozamanlar hastenelerin yetersizliği ve ilaç üretiminin azlığından çeşitli hasalıklarla çoğu kişinin ölmesi

hmm bana şu sorunun cevabını ver eyy ayaklı google :p
Biber acıdır hayatta acıdır ozaman hayat biber midir?
Cevabı bende :G

carwen

Bilgiliyim
ChosenOne demiş ki:
Neden burdayim ?

Ps: Bunu bil sana char vericem. :mrgreen:
Bir arkadasimin tavsiyesiyle geldigim bu forumda bir aile ortami buldum. Bu aileye kenetlendim adeta. Ister istemez buraya zaman ayirmadan gun geciremez oldum. Lâkin halimden cok memnunum. Bundan asla sikayetci degilim. Iyiki sizleri tanimisim.
Bildim mi?

looooooool

WindTalker demiş ki:
Neden herzaman "hoşçakal" kelimesi ayrılığı temsil eder?

Bu bir hoşgörü kelimesidir , gidiyorken hoşça-kal deriz.Hoşcakal demek ; hoşça-kal demektir.Hatta bunun ile ilgili espri bile var..

İyi Çakala Ne Denir?
-HoşÇakal 8O :P :mrgreen:

Ps : arkadaşlar net arada sırada gidiyor ondan az girebiliyorum diğer arkadaşlarımızda cevap verebilirler. lütfen geyik yapmayı keselim.!

Yukarı Alt