Server
Flora
Takımı
Galatasaray
şekil güzel giyinişinde güzel ehh geriye hatunları bağlayacak çenede :lolmuch: :mrgreen:

extraloob demiş ki:
şekil güzel giyinişinde güzel ehh geriye hatunları bağlayacak çenede :lolmuch: :mrgreen:

saol abim hersey güzel dedin gibi de çene işi yapamıyoruz sana bana bülbül gibi şakırımda şu vicdansiz kızlara bi konusamdık serefsizim :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hatunlara yazmak yazılmak bu gibi bağlamları unut bir mekanda içini titreten bir bayan mı gördün hemen gidip oturuyorsun masaya ve başlıyorsun hayatını anlatmaya ilk olarak mekana neden geldiğinden başla zamanla konu yerne oturur lakin heyecan yapma hızlı konuşma sapıkma sakin ve onu kontrol ederek otokontrollu konuşma yapmalısın burada asıl işe insan sarraflığından geçiyor o kısmıda hatunun el mimik hareketlerinden nelerden hoşlandığını hoşlanmadığını anlayıp konuyu o yöne doğru sürükleyeceksin bütün bunlar için en fazla 15dk var eheheee :lolmuch: :mrgreen:

uff amma anlatmışım yahu hatun konusunda üzerime tanımam kahvekeyfi

extraloob demiş ki:
hatunlara yazmak yazılmak bu gibi bağlamları unut bir mekanda içini titreten bir bayan mı gördün hemen gidip oturuyorsun masaya ve başlıyorsun hayatını anlatmaya ilk olarak mekana neden geldiğinden başla zamanla konu yerne oturur lakin heyecan yapma hızlı konuşma sapıkma sakin ve onu kontrol ederek otokontrollu konuşma yapmalısın burada asıl işe insan sarraflığından geçiyor o kısmıda hatunun el mimik hareketlerinden nelerden hoşlandığını hoşlanmadığını anlayıp konuyu o yöne doğru sürükleyeceksin bütün bunlar için en fazla 15dk var eheheee :lolmuch: :mrgreen:

Gak git plz. Masaya oturcakmışız bu mekana neden geldiğimizi anlatcakmışız olmaz öle şey banane kardeşim derse nedicen ben masayla konuşuodummu dicen :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

extraloob demiş ki:

profesyonel adamsın vesselam hocam sein bu dediklerin iyi hos güzel seyler ama şimdi hepsini uygularım ama şu hatunun önüne cıktıkmı sap gibi kalıyorum insan durdugu yerde terlermi yafff bu lanet seyler beni terletiyor serefsizim :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ron hacım korkmayacaksın şimdi ben yaptıklarımı yazacağım önümü tıkamış olurum o yüzden sen bana hedef göster 2 günde one night stand hacım bildin :lolmuch:

gelelim sana ray, bazı insanlarda bu durum sıkça görülüyor problemin çözümü ise özgüven bak cidden dinleyeceksen beni sana özgüvenini nasıl kazandıracağım hayret edeceksin ok dersen buyur oku.

ilk işin bu gece hemen evde yatmadan önce 5 şınav 15 mekik ile başlıyorsun ertesi gün hemen bir spor klubune 15 günlük kayıt oluyorsun dalı sen seç istediğin bir dal olabilir sonra sporunu hergün düzenli yapıp eve gelip spor yapıyorsun 35 şınav 35 mekik çekene kadar 15 gün geçer zati bu 15 gün bittiği zaman moral motivasyon özgüven ve mutluluk hormonları sende max düzeyde olacak ondan sonraki etresi gün ilk masada oturan hatun senindir :lolmuch: :mrgreen: extrabeer

komik gibi gelebilir ama tavsiyeme şiddetle kulak ver...

extraloob demiş ki:
ron hacım korkmayacaksın şimdi ben yaptıklarımı yazacağım önümü tıkamış olurum o yüzden sen bana hedef göster 2 günde one night stand hacım bildin :lolmuch:

gelelim sana ray, bazı insanlarda bu durum sıkça görülüyor problemin çözümü ise özgüven bak cidden dinleyeceksen beni sana özgüvenini nasıl kazandıracağım hayret edeceksin ok dersen buyur oku.

ilk işin bu gece hemen evde yatmadan önce 5 şınav 15 mekik ile başlıyorsun ertesi gün hemen bir spor klubune 15 günlük kayıt oluyorsun dalı sen seç istediğin bir dal olabilir sonra sporunu hergün düzenli yapıp eve gelip spor yapıyorsun 35 şınav 35 mekik çekene kadar 15 gün geçer zati bu 15 gün bittiği zaman moral motivasyon özgüven ve mutluluk hormonları sende max düzeyde olacak ondan sonraki etresi gün ilk masada oturan hatun senindir :lolmuch: :mrgreen: extrabeer

komik gibi gelebilir ama tavsiyeme şiddetle kulak ver...

eyw hocam elerine saglık, iyi hos diyorsunda hocam biz hem calışan hem okuyan insanız senin dekiklerini yaparım motüfasyonuda toplarım senin icin mekikte cerim ama bi ipne gelir bi laf söyler ne motifasyon kalır ne de motüvasyon , geldik 20 yaşımıza ne kız güzü gorduk ne a milliye karısa bildik ama şunu iyi ögrendim ask nedir bilirmisin bence

Aşk yanlızlıgın göl oldugu ve bir anda içerisinde kaybolduğun, sonsuzluktur.. Rabbim kimseyi Aşk ile sınamasın...... Aşk versin ama karşılıksız bırakmasın....
onun icin bizdaha bi asık olamadık ki sevmesinide bilelim Crying or Very sad

neyse yani bunlar bos iş gibi geliyor bana birazda, bizi bitek silkroad anlıyor zaten

yasasın Raay_jovan :lolmuch:

Yukarı Alt