adam sbot tablosu paylasmis aadamın yazdığına bak :D

güzel tablo 110larıda görürüz inş.

Dark Zone

Bilgiliyim
loras demiş ki:
abi burda birşey demene gerek yok zaten .. Ben sadece tartışma bitsin diye birşey söyledim .. Lütfen abartmayalım :!!&%&!

Abartmadım orada şakasına emredersin yazdım sadece .

Senin yazının üstüne de bir şey yazmadım , Sarko'nun Şaka kaldırma anlayışı yoksa beni ilgilendirmez . cool2:

benim tartışmam lazım değilmi ya :mrgreen: siz tartışıyonuz. ^^ kimseyle tartışmam gerek yok son vermeye funda sadece imkansızı başarmaya çalısıyor ama yanlış şeyleri kullanarak. Forum'un neşe kaynağına niye kızalım ki ^^

xtollgax demiş ki:
benim tartışmam lazım değilmi ya :mrgreen: siz tartışıyonuz. ^^ kimseyle tartışmam gerek yok son vermeye funda sadece imkansızı başarmaya çalısıyor ama yanlış şeyleri kullanarak. Forum'un neşe kaynağına niye kızalım ki ^^

yeni bir sözlük yazarı olarak bence yazarken biraz daha dikkatli yazman lazım Funda da bunu söylemiş ve haklı bence de. :nod:

Loras

Triptonic demiş ki:
xtollgax demiş ki:

yeni bir sözlük yazarı olarak bence yazarken biraz daha dikkatli yazman lazım Funda da bunu söylemiş ve haklı bence de. :nod:

+1965 neutral1

Merak etmeyin ya zaten sözlük yazarı olmak için söylememiştim Face ile inci için yazdıklarımı öylesine yazdık olmuşuz. Söyledim okan'a alabilirsin diye bu saat ten sonra türkçemi değiştiremem. User olarakta tadını çıkarmasını bilirim sözlüğün. Herkez Türkçe öğretmeni olmuş :P

Yazdıklarım: viewtopic.php?f=13&t=233012&st=0&sk=t&sd=a&start=33
Öylesine yazdığım: viewtopic.php?f=13&t=233012&st=0&sk=t&sd=a&start=77

2 kelime yazdım öylesine yazdığım çok açık demi ^^

Yukarı Alt