Merhaba beyler öncelikle hepinize iyi forumlar diliyorum sizinle bir sorunumu paylaşıp çözüm aramak derdindeyim sorunum ne mi,

Arkadaşlar sürekli birşeyler yiyorum abur cubur ne olursa olsun boyum 1.62 kilom 85 ^^ ne yapmam gerekiyor bu benim futbol hayatımı da etkiliyor. Hoca kilo versen şimdi takımın kaptanı olmuştun ama yedektesin dedi geçen. Bir çözüm bulmam gerek kız arkadaşımda artık bundan rahatsız olmaya başladı gibi lütfen bana yardım edin neler yapmayım. pray: sin:

Windy

Jessica Alba demiş ki:
Merhaba beyler öncelikle hepinize iyi forumlar diliyorum sizinle bir sorunumu paylaşıp çözüm aramak derdindeyim sorunum ne mi,

Arkadaşlar sürekli birşeyler yiyorum abur cubur ne olursa olsun boyum 1.62 kilom 85 ^^ ne yapmam gerekiyor bu benim futbol hayatımı da etkiliyor. Hoca kilo versen şimdi takımın kaptanı olmuştun ama yedektesin dedi geçen. Bir çözüm bulmam gerek kız arkadaşımda artık bundan rahatsız olmaya başladı gibi lütfen bana yardım edin neler yapmayım. pray: sin:
yemeklerde ekmeği kes,abur cubur yeme,yemeklerden sonra pcde oturma,her akşam düzenli yürü. spora başla. yağlı yemeklerden uzak dur

Bro hayatım spor salı ve perşembe günleri idman yapıyoruz, her cuma da arkadaşlarla halı saha :s artık badiye de başlamayı düşünüyorum ^^

Kilo/boy oranına bakılırsa durum vahim gerçekten,bence acilen git bir spor salonuna yazıl ve yediklerine dikkat et :beer:

Jessica Alba demiş ki:

o hiçbirşey
ben 1.80 e yakın boy 100 kilo herkez rahatsız benden nefret edenler bile var
hayat bana küstü bende hayata küstüm agresif davranıorum artık

Bak ben 1.83'üm 65 kiloyum. Gayette sağlıklıyım. Atletim, atletizme başlamadan önce benimde hafif göbek vardı. O zamanlar küçüktüm tabi. 1.60 60 kilo filandım. Atletizme başladım derken direk kilo verdim, boyum birden fırladı, kaslar filan derken kızların rüyalarına girmeye başladım. Atletizm'i öneriyorum sana. ^^

shneZee demiş ki:
Kilo/boy oranına bakılırsa durum vahim gerçekten,bence acilen git bir spor salonuna yazıl ve yediklerine dikkat et :beer:
normalde durumuma göre iyi koşuyor ve top oynuyorum. kilomda 85 göstermiyor gören en fazla 70 sin inanmayız diyorlar ama durum 85 kiloyum ^^

NoMoreLove demiş ki:
Bak ben 1.83'üm 65 kiloyum. Gayette sağlıklıyım. Atletim, atletizme başlamadan önce benimde hafif göbek vardı. O zamanlar küçüktüm tabi. 1.60 60 kilo filandım. Atletizme başladım derken direk kilo verdim, boyum birden fırladı, kaslar filan derken kızların rüyalarına girmeye başladım. Atletizm'i öneriyorum sana. ^^
nasıl birşey bu atletizm bro biraz açar mısın ?

sana bi tavsiye:5 öğün ye az ye sebze meyve ye et yediğin kadar kısacası mideni kandır...
bide body e başla

Sadece spor bir işe yaramaz sana tavsiyem geceleri yemek yiyorsan bunu kesmen lazım ve abur cuburdan uzak dur eğer az zamanda kilo vermek istiyorsan masa tenisini sana öneriyorum ama öğrenmeden oynama bir sonuç alamazsın normal oynamaya başlarsan karşındakide biliyorsa oynamayı sonuç alabilirsin.

metobolizman zayıf olabilir bi doktora görün istersen yada atletizme başla yaşın kücükse jimlastik olmadı yüzme ben yüzücüyüm :wink1:

1,74 boyum 60 kiloyum yaşımda 16

şunu eklemeyi unuttum.
Bilgisayardan olabildiğince uzak dur Silkraod oynuyorsan da bota bırak
giden para olsun al bi sBot 1 aylık pre sini exp sp sini al...
bırak bota günde 45 dakika gir sadece oda kontrol amaçlı DC yemişmi diye
geri kalan sürede:5 öğün ye az ye sebze meyve ye et yediğin kadar kısacası mideni kandır...
bide body e başla

Öncelikle senin bunu istemene bağlı gerçekten eğer biraz kilo vermek sağlığına kavuşmak istiyorsan başarırsın..
Hayatındaki 3 beyazı çıkartıcaksın Şeker.Tuz.Un bunları birden değilde hafif hafif azaltman senin yararına olur..
Sonrasında asitli içeceklerden kaçıcaksın soda içebilirsin sade olanı ama meyve suyu tüketebilirsin..
Bunların yanında akşam 9'dan sonra meyve harici birşey yemeni tavsiye etmem bol su tüket..
Merdivenleri asansörle değil yürüyerek çık gidiceğin yerlere yürüyerek gitmeye çalış bunlar sana hep artı olarak geri dönecektir tabi birde spor salonuna yazılmanı tavsiye ederim..
ps:çikolata abur cuburu kesinlikle hayatından çıkar :thumbsup:

SouthWind demiş ki:
Sadece spor bir işe yaramaz sana tavsiyem geceleri yemek yiyorsan bunu kesmen lazım ve abur cuburdan uzak dur eğer az zamanda kilo vermek istiyorsan masa tenisini sana öneriyorum ama öğrenmeden oynama bir sonuç alamazsın normal oynamaya başlarsan karşındakide biliyorsa oynamayı sonuç alabilirsin.
masatenisini biliyorum. masatenisinde kendime güvenirim oynarkem çok terliyorum farkındayım. bir arkadşaım var gel sürekli oynayalım diyor. binalarında tenis masası var.

Ha birde şu sorunum var çok terliyorum düz yolda yürürken bile bazen ter basıyor beni :S

Jessica Alba demiş ki:
SouthWind demiş ki:
masatenisini biliyorum. masatenisinde kendime güvenirim oynarkem çok terliyorum farkındayım. bir arkadşaım var gel sürekli oynayalım diyor. binalarında tenis masası var.

Ha birde şu sorunum var çok terliyorum düz yolda yürürken bile bazen ter basıyor beni :S
Kilolu olduğundan terlemen normaldir masa tenisinide sürekli hale getirirsen eminim sonuç alırsın.

Jessica Alba demiş ki:
SouthWind demiş ki:

Kilon fazla olduğu için aynı sorun zamanında bendede vardı arkadaşlarım terlemezken benden sular akıyordu şuan rahatım hiç eskisi gibi terlemiyorum :thumbsup:

HeartLess*X demiş ki:
Öncelikle senin bunu istemene bağlı gerçekten eğer biraz kilo vermek sağlığına kavuşmak istiyorsan başarırsın..
Hayatındaki 3 beyazı çıkartıcaksın Şeker.Tuz.Un bunları birden değilde hafif hafif azaltman senin yararına olur..
Sonrasında asitli içeceklerden kaçıcaksın soda içebilirsin sade olanı ama meyve suyu tüketebilirsin..
Bunların yanında akşam 9'dan sonra meyve harici birşey yemeni tavsiye etmem bol su tüket..
Merdivenleri asansörle değil yürüyerek çık gidiceğin yerlere yürüyerek gitmeye çalış bunlar sana hep artı olarak geri dönecektir tabi birde spor salonuna yazılmanı tavsiye ederim..
ps:çikolata abur cuburu kesinlikle hayatından çıkar :thumbsup:
çok net bir açıklama geldi bro futbol oynuyorum acaba yeterli olmaz mı ? salı, perşembe ve cuma günleri :sfff:

Beijo

Bilgiliyim
NoMoreLove demiş ki:
1.60 iken kaç yaşinaydin şimdi kaç yasindasin hacim ? ben 17'den gidiyorum boy 1.62 bişeyler yapmam gerek artık =/

Yukarı Alt