Beijo demiş ki:
NoMoreLove demiş ki:
Bak ben 1.83'üm 65 kiloyum. Gayette sağlıklıyım. Atletim, atletizme başlamadan önce benimde hafif göbek vardı. O zamanlar küçüktüm tabi. 1.60 60 kilo filandım. Atletizme başladım derken direk kilo verdim, boyum birden fırladı, kaslar filan derken kızların rüyalarına girmeye başladım. Atletizm'i öneriyorum sana. ^^
1.60 iken kaç yaşinaydin şimdi kaç yasindasin hacim ? ben 17'den gidiyorum boy 1.62 bişeyler yapmam gerek artık =/
bu yasdan sonra en fazla 4 yada 5 cm. uzarsın gec kalmışın bişe yapmak icin

Benimda sanki biraz var gibi boyum 1.85 kilom 90 ama yaza veriyorum zaten sbsden vakit kalmıyor ki spora ^^
Ps: yaş 14

Yediklerine dikkat et , az ve sık yemelisin.Yani birden karını şişirecek kadar yiyecek tüketme. akşam 20,00'dan sonra besin tüketmemeye dikkat et vücudun en tembel olduğu saatlerdir bu saatler.Masturibasyon yap sıkca bol kalori yakarak kilo verebilirsin.

Jaysean demiş ki:
Yediklerine dikkat et , az ve sık yemelisin.Yani birden karını şişirecek kadar yiyecek tüketme. akşam 20,00'dan sonra besin tüketmemeye dikkat et vücudun en tembel olduğu saatlerdir bu saatler.Masturibasyon yap sıkca bol kalori yakarak kilo verebilirsin.
Bu da ilginç bir seçim tabi :mrgreen:

-Yemekleri yavaş yavaş ye.Önünden kaçırıyorlarmış gibi yemek yeme,sindire sindire;dinlenerek ye.
-Tuz, özellikle şeker, nişasta içeren yiyeceklere fazla yanaşma. Tadımlık ye.
-Meyve,sebze ağırlıklı yiyecekler tüket.
-Ekmek olarak kepekli ekmek tüket.Barsakların iyi çalışsın.
-Mideni tıka basa doldurmak için yemek yeme.En büyük yanlışımız budur millet olarak.Ağzına kadar doldururuz mideyi,kusacak kadar yeriz.Yavaş yiyerek bunu daha iyi ayarlarsın.
-Kola vb. asitli gaz yapan, içinde bi ton şeker bulunan içecekler evine girmesin. içeceksen meyve suyu ya da mineral suyu(Soda)... Vişne-soda serinletir mesela.
-Canın sıkılınca abur cubur yemek yerine ip atla, mekik çek,şınav çek,yarım mekik çek,yüzmeye git.
-Bir de kesinlikle evin mutfağından uzak dur.

Ben de kiloluyum. 180 boy / ~100 kilo . Cüssemden memnunum, pc başında oturmaktan kışın göbek çıktı sadece,yazın halledilir sorun olmaz 8)

Rocky Balboa

Bilgiliyim
Jaysean demiş ki:
buda bi seçim tarzı xD

ben 1.75 im 50 kiloyum memnunum ne kadar yersem iyeyim kilo almam tavsiyem

Tatlıdan(ÇİKOLATA BAŞTA) uzak dur hergün düzenli spor yap(Parklarda oluyor ya hani orda varmı bilemem)

Ulen varya millet kilo vermeye calısıo ben kilo almaya çalışıyorum.19 yaşındayım 1,86 boyum var 60-63 kg arası gidip geliyorum paso ne aşağı ne fazla.Doktora'da gittim kan değerlerin normal dio kuru çita gibi gezioz ortalıkta anlamadım gitti.Günde en az 3 ekmek tüketiyorum en az 4 öğün yiyorum çok ilginç.

Rocky Balboa

Bilgiliyim
Jaysean demiş ki:
Ulen varya millet kilo vermeye calısıo ben kilo almaya çalışıyorum.19 yaşındayım 1,86 boyum var 60-63 kg arası gidip geliyorum paso ne aşağı ne fazla.Doktora'da gittim kan değerlerin normal dio kuru çita gibi gezioz ortalıkta anlamadım gitti.Günde en az 3 ekmek tüketiyorum en az 4 öğün yiyorum çok ilginç.
senin yediklerini ben yesem rahat 100 kilo daha alırım xD

Yukarı Alt