Boyum 1.85, kilom 65 sanırım ne kadar zayıf olduğumu anlamışınızdır. Fitnesse başlayalı 2 hafta oldu ancak çok zayìf olduğum için bir etkisini görmüyorum. Hocaya sorduğumda bana kilo aldırıcı toz önerdi. Herhangi bir yan etkisi olmadığını,zamanında kendisininde kullandığını ve başkalarınada verdiğini söyledi. Velhasıl almadan önce sizede sorayım dedim. Siz yada çevrenizde bu tozdan kullanan , bilgisi olan bana bilgi verebilir mi?

[ Bu mesaj Android ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Hocam kocakarı ilaçlarını dene. Duyunca saçma gelicek fakat ben çok faydasını gördüm.

aynı ölçülerdeyiz :/

[ Bu mesaj WindowsSmartphone ile atildi ] mobile

HeartBeat demiş ki:
Boyum 1.85, kilom 65 sanırım ne kadar zayıf olduğumu anlamışınızdır. Fitnesse başlayalı 2 hafta oldu ancak çok zayìf olduğum için bir etkisini görmüyorum. Hocaya sorduğumda bana kilo aldırıcı toz önerdi. Herhangi bir yan etkisi olmadığını,zamanında kendisininde kullandığını ve başkalarınada verdiğini söyledi. Velhasıl almadan önce sizede sorayım dedim. Siz yada çevrenizde bu tozdan kullanan , bilgisi olan bana bilgi verebilir mi?

Öncelikle şunu diyeyim avatarın bayağı iyimiş :D ben 1,75 filanım ve 68-69 kiloyum sen nasıl ayakta duruyorsun :D toza gelince forumdan teenpanter(özgü) kullanıyordu ama bir faydasını görmemişti diye hatırlıyorum tabi sorun onda da olabilir :P :mrgreen:

hiç toza falan bulaşma :)

Ben 1 yılda 30 kilo aldım :)
Gece yatmadan garanti yemek ye , dısarda hamburger pizza gibi yemeklerden bol bol ye garanti kilo alıyorsun

Suan 80 kiloyum ve zayıflamaya urasıorum:) Boy 1.76

Onitsuka demiş ki:

Gece yatmadan garanti yemek ye , dısarda hamburger pizza gibi yemeklerden bol bol ye garanti kilo alıyorsun

Sen ideal kilodasın boşuna zayıflama bence. Ideal bir kilo şöyle bulunur. Örn: boy 185 cm olan biri en az 75 en fazla 95 kilo olmalıdır. Yani son 2 sayının -/+ 10 ekleyerek ideal kilo bulunur.

Diğer yorumlara gelince ben öğrenci adamım bu yüzden öyle çok abur cubura verecek param yok malesef . Gece yemekleri, bir kaç bitkisel koca karı ilaçları, iştah açıcı haplar vs. Çok denedim ama 0 fayda. Komik olan çevremde en çok ben yemek yerim ve hiç yemek seçmem.

ben toz moz kullanmıyorum ahmet niye yalan söylüyorsun :D

Heartbeat 1 ayı geçkin süredir günde 2 tane bıldırcın yumurtasını sabah süte karıştırıp içiyorum 61 kiloydum 67 oldum dene istersen tamamiyle doğaldır zararını görmezsin ama faydasını görürsün.

dip not:şuan günde 4 tane içiyorum :twisted:

Bence gerek yok zaten spora başlayınca sık acıkmaya ve daha çok yemek yemeğe başlıyorsun.Ben 1 aydır gidiyorum önceden de gitmiştim 1 ay önce tekrar yazıldım 67 kilo ile başladım şuan 72 kiloyum.Yani kilo alıyorsun zaten hiç gerek yok toza moza.

Bence gerek yok zaten spora başlayınca sık acıkmaya ve daha çok yemek yemeğe başlıyorsun.Ben 1 aydır gidiyorum önceden de gitmiştim 1 ay önce tekrar yazıldım 67 kilo ile başladım şuan 72 kiloyum.Yani kilo alıyorsun zaten hiç gerek yok toza moza.

Bende aynı durumdayım vücut ölçülerimiz farklı. Bende zayıfım boyuma göre oldukça. 1.75 boyum. Kilom 59. 5gün önce vücut geliştirmeye başladım. Paran varsa protein tozu al sıkıntı olmaz. Ve 3 ana 3 ara olmak üzere günde 6 öğün yemek yemeye dikkat et kesinlikle öğün atlama. Her gün en az 1 porsiyon döner ye , pilav ve makarnayı eksik etme. Ara öğünlerde çerez merez ne buluyorsan tıkın. Boş durmasın ağzın ^^. Ben böyle yapıyorum. Harcamalarımdan dolayı protein tozunu alamadım 15 gün sonra aldığımda ona da başlayacağım.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Onitsuka demiş ki:

Pizza hamburger saglıksız bir bicimde kilo aldırır. Protein tozu ise kaslara gider kaslar agır ceker. Kendim kullanıyorum saglıksız bir durum degil ve boyum 1.84 kilom 73 hala da kilo almaya calısıyorum

Tubifex demiş ki:
bitkisel mi kimyasal mı ?
Onu sormadım.

İnternetten araştırdım tüm bu kilo aldırıcı hapları. Hiçbirinin yan etkisi yokmuş ve kimyasal değilmiş. Vallahi şuan almayı düşünüyorum. Baktım bir yan etkisini gördüm ya da işe yaramadı o zaman bırakırım ilacı. :kalp:

Wax Whine demiş ki:
Pizza hamburger saglıksız bir bicimde kilo aldırır. Protein tozu ise kaslara gider kaslar agır ceker. Kendim kullanıyorum saglıksız bir durum degil ve boyum 1.84 kilom 73 hala da kilo almaya calısıyorum
İşte beklediğim yorum :kalp:

ayrıntıya girmeyi sevmem tek bişe dicem kilo aldırıcı ürün boşuna kullanma (gainmax vs.. )

ozan160 demiş ki:
ayrıntıya girmeyi sevmem tek bişe dicem kilo aldırıcı ürün boşuna kullanma (gainmax vs.. )
Şimdi böyle kestirip atarsan olmaz ki. Bana bir sebeb söyle ki ben de ona göre hareket edeyim. Çevrede tanıdık biri buldum zamanında kullanmış. Herhangi bir yan etkisini görmemiş ancak sporla yapmadığı için kilo yağ olarak ortaya çıkmış. Yine internetten araştırdığıma göre tamamen sağlıklı ürünlermiş (Tarım ve köy işleri onaylı hepsi) + bunlar ilaç olarak geçmiyormuş bir nevi aktardan alınan malzeme gibi. Ancak yine bir yerde okudum kimyasal yani fabrika yapımı protein tüketeceğinize doğal protein tüketin diyor. Ancak şöyle bir durum var doğal olarak nedense alamıyorum ben kilo. daral:

HeartBeat demiş ki:
Şimdi böyle kestirip atarsan olmaz ki. Bana bir sebeb söyle ki ben de ona göre hareket edeyim. Çevrede tanıdık biri buldum zamanında kullanmış. Herhangi bir yan etkisini görmemiş ancak sporla yapmadığı için kilo yağ olarak ortaya çıkmış. Yine internetten araştırdığıma göre tamamen sağlıklı ürünlermiş (Tarım ve köy işleri onaylı hepsi) + bunlar ilaç olarak geçmiyormuş bir nevi aktardan alınan malzeme gibi. Ancak yine bir yerde okudum kimyasal yani fabrika yapımı protein tüketeceğinize doğal protein tüketin diyor. Ancak şöyle bir durum var doğal olarak nedense alamıyorum ben kilo. daral:
Yediğini yakıyorsun hacım olayın özü bu kısacası. Bir önce yazdığım yorumu dikkate almadın sanırım ki bu konuda da yazmamıştım o ayrı.
Aynı durumu bende yaşıyorum. Bol bol pialv makarna ve türevlerini tüketmeye bak. Yiyebildiğin kadar ye. En az 1 porsiyon döner ye. Süt iç mutlaka sabah ve akşam. Protein tozu olayına gelince al sıkıntı olmaz ise finansal olarak yani. Bende spora başladım ve yaklaşık 15 gün sonra sipariş vereceğim. Bir zararı yok . Ha unutmadan sabah kahvaltısında 2 yumurta ye. Tabii her hangi bir alerjik durumun yoksa..

CherryBrandy demiş ki:
Yediğini yakıyorsun hacım olayın özü bu kısacası. Bir önce yazdığım yorumu dikkate almadın sanırım ki bu konuda da yazmamıştım o ayrı.
Aynı durumu bende yaşıyorum. Bol bol pialv makarna ve türevlerini tüketmeye bak. Yiyebildiğin kadar ye. En az 1 porsiyon döner ye. Süt iç mutlaka sabah ve akşam. Protein tozu olayına gelince al sıkıntı olmaz ise finansal olarak yani. Bende spora başladım ve yaklaşık 15 gün sonra sipariş vereceğim. Bir zararı yok . Ha unutmadan sabah kahvaltısında 2 yumurta ye. Tabii her hangi bir alerjik durumun yoksa..
Kusura bakma aklımda çok soru varda herkesin cevabıyla tek tek ilgilenemiyorum. Vallahi emin ol önüme ne konursa yiyorum + fastfood. Bu sorun şimdi değil çok öncelerden beri vardı zaten bende. Ama artık önemsemeye başladım. Spor hocası bana gece yatmadan önce ballı süt iç dedi ve sabah kahvaltıda 3-5 tane yumurta ye dedi. Dediklerini yapıyorum + protein tozu alıcam haftaya. Bakalım bir faydasını görürüm inş. :kalp:

Takımı
Galatasaray
Tekel bayi işine girdim gireli 67 kilodan 76 kilo oldum tabi nasıl oldu bu anlamışsınızdır. '' Bira göbeği'' diye birşey varmış, ondan bendede oldu günde 5 bira işi düzeltir. :twisted:

Takımı
Besiktas
Ayni sikinti bende de mevcut, hayvan gibi yemek yiyorum ama ucuyor sanki yediklerim, kilo alamiyorum. Koye giderim 1 haftada 5 kilo alirim, koyden gelirim o 5 I veririm geri :(

[ Bu mesaj BlackBerry ile atildi ] mobile

Yukarı Alt