takmışım devili kasarken shaitan çıktıgını gördüm.bi de baktım yanımda duruyor ortada kimsecikler yok.e tabi hem robe set yok hem de 90 ff değilim.baya yüklü damage alıyorum shaitandan.
kısaca sslerle göstermek istedim.eliteler çıktıgı anda yattıgım için ufak da olsa verdigim damageler sıfırlandı :)

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

not: 2 lv sora ff oldugum zaman kestiğim ssleri de koyacağım :)
robe seti aldıktan sora damage sorunu,hp recovery grain aldıgımda ise pot sorunu ortadan kalkıyor(pot süresi 3 saniyeye düşüyor)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
90 da kestiğinide görürüş inşallah :)

Benimde az kaldı 90a uniq beklemekten başka zevkim olmıcak :D

Tebrik ederim Kayahan^^ Charının konusunu açtığın her topicte söylemeden geçemiyorum;gerçekten hayranı olduğum,gerçekten çok emek isteyen bir build konusunda bu kadar başarılı olması bir dostumun ister istemez gururlandırıyor beni.Başarılarının devamını dilerim kardeşim,90 FF olduğunda ağlatacaksın zaten ortalığı :muck:

Hacım dedim ben sana koy diye bak ne kadar hoş olmuş :P , senin vurduğun damagelerın neresi az hacım 40k Critical ne orada yapılandırman senin gibi hacım azimli,sağlam 90 ff de umarım beraber shaitan yaparız harika ssler teşekkürler.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Respect demiş ki:
90 da kestiğinide görürüş inşallah :)

Benimde az kaldı 90a uniq beklemekten başka zevkim olmıcak :D

çok güzel ss'ler az kaldı 90 olmama son kez pp alıyorum 1 ayda ff olurum umarım şubatta bu çocuk unique master olur 8)

lvl 90 ff olunca hepimiz bir köşede aç gibi bekliyor olacağız desenize :D

Tarantella demiş ki:
robe seti aldıktan sora damage sorunu,hp recovery grain aldıgımda ise pot sorunu ortadan kalkıyor(pot süresi 3 saniyeye düşüyor)

hp recovery grain ne tam olarak :beer:

Kendi reklamını yapıyor ya:P
- Resim Silinmiş.

Ayrıca 88 lvde babamda tank yapar ona gel bunu yap bakalım:P
Bu günü bi hilton bi ben bilirim..
- Resim Silinmiş.

Ps: Yinede sağlam charsın hakkını yemiyim:D

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
lol tuna senin ona yapcagın tanklık max 5-6 saniye olur xD o ara da yakalamışsın helal ^^
ayrıca noob gibi ordan burdan toplama ssleri koyma buraya :) fellik fellik safe zoneye kaçtığın ssler var elimde..hatırlatırım xD

ScREaM oF HaTE demiş ki:
Tebrik ederim Kayahan^^ Charının konusunu açtığın her topicte söylemeden geçemiyorum;gerçekten hayranı olduğum,gerçekten çok emek isteyen bir build konusunda bu kadar başarılı olması bir dostumun ister istemez gururlandırıyor beni.Başarılarının devamını dilerim kardeşim,90 FF olduğunda ağlatacaksın zaten ortalığı :muck:
ağlatmaya geldik bu servera başaracağız inşallah kardeşim :muck:
yani 90 lv sosunlı snowlu spear bile diz çöküyor artık önümde :P
sp sabaha 180 k yı görecek questi verdiğimde :)
farmın bitmesi yakındır.

CaN_KsK demiş ki:
Hacım dedim ben sana koy diye bak ne kadar hoş olmuş :P , senin vurduğun damagelerın neresi az hacım 40k Critical ne orada yapılandırman senin gibi hacım azimli,sağlam 90 ff de umarım beraber shaitan yaparız harika ssler teşekkürler.

can dostum beraber avlayacağız uniqueleri tek tek..hele bi 90 olalım da gerisi kolay :)
90 olmadan farmın sonunu görürüm sanıyorum.hadi hayırlısı :beer:

odesca demiş ki:
Tarantella demiş ki:

hp recovery grain ne tam olarak :beer:

şimdi yılbaşı eventinde hediye olarak çıkıyor 10'ar tane.ayrıca moblardan da düşüyor.
küçük kırmızı bi tüp şeklinde.3 saniyede bir basılıp hpyi 25% arttırıyor.yani chinese pot gibi aynı.
vigorla da aynı anda kullanılabilmesi bir avantaj.

Abi karşı karşıya geldiğimizde 10 saat tartışıyoruzda Birleştiğimizde FW 'i hatırlatırım Sun spearı geç onunla birlikte Guild guild geliyorlardı üstümüze ama nafile:P

Ps: Birde Buffları bastığım zaman bitene kadar yani 45 Saniye shaitan a tank yapıyordum o lvime rağmen Hilton'a sorabilirsin 5-6 saniye dediğin senin için geçerli olan birşey. :beer: :santa:

Yukarı Alt