- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

ps: dün 1h açtım..o yüzden biraz sp eksigi var ama clericte açacaklarımı açtım 2h keza..axe de bir tek stun ve bleed veren skill olacak gerisi kapatılacak.1h tamamlanacak..onu da önümüzdeki preden gelen 30k ile rahat rahat kaparım ara sıra kasark :)
saygılarımla..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
oww hayırlı olsun kaycan ^^ koş bakalım uniq peşinde .. pvp peşinde xP

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
nalet olsun brooooo ben olacaktım ilk 90ı lakin bugun dışarıdayım çocukta kasmamış geceyarısına kaldı benim ss ler ve videolarım :D

tebrikler güzelim ilk NoWayOut üyesi lvl 90 oldu kısa süre içerisinde SUN düşer umarım.

grup res i aç herzaman lazım o pt dekilerin coguna res veriyo artis daha farm bitmemiş bitirdim diyon aç aç ne warsa aç :mrgreen: :mrgreen:

extraloob demiş ki:
nalet olsun brooooo ben olacaktım ilk 90ı lakin bugun dışarıdayım çocukta kasmamış geceyarısına kaldı benim ss ler ve videolarım :D

tebrikler güzelim ilk NoWayOut üyesi lvl 90 oldu kısa süre içerisinde SUN düşer umarım.
eheheh.sağol abi umarım gm bizi de görür..lv 23ten beri bi tane sox düşürmedim..daha da düşmezse bilemiyorum ne olur :|

Braunx demiş ki:
grup res i aç herzaman lazım o pt dekilerin coguna res veriyo artis daha farm bitmemiş bitirdim diyon aç aç ne warsa aç :mrgreen: :mrgreen:

tamam işte ya ff yazmadım dikkat edersen ^^ saçma bi heves yüzünden ff olamadık ama önemli değil :) varsın 1h geriden gelsin :coffee:

Zati oyundan tebrik ettim birde burdan edeyim =) Guildimizin ilk 90 'ı harikasın dostum muhteşem gidiyorsun ...

Hayırlı olsun, ama 1hand neden açtın anlayamadım. Bleed stun DD ötesi yok bence xD

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hilton duy sesimizi sen ne zaman 90 olacaksın :P

bende bu akşam 90lılar kervanına katılıyorum ^^

Tarantella demiş ki:
Sniker demiş ki:
Hayırlı olsun, ama 1hand neden açtın anlayamadım. Bleed stun DD ötesi yok bence xD

tamamen zevk için açtım dostum.axe i kapatacaktım bari 1h açayım dedim :)
klas ya skiller falan..wiz yada nuker almak zevkli oluyor :p
Kayacan eğer makro yazabiliyorsan AcTool ile triple weapon makrosu yap, F1,F2,F3 1h,2h,axe...

Önce 1h'den dull , axe'den bleed,sonrası 2h'den vur gözüne gözüne :twisted:
Tecrübe bu oyunda çok önemli.Skillerin şu an itibari ile çok güzel. 1h ve axe'nin farmını da bitirince çok süper bir karakterin olacak 8)

Yukarı Alt