Takımı
Besiktas
Günaydın EXL ailesi.
Fotolarımıza goldbot katliamıyla başlıyalım.Çok fazla light atan thief cıkmadıgı için katliam bu tradelik az oldu ama buyuk vurgun coming soon :wink1:
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
Burdada 2 tane light atan cıktı ama etrafta bot bulamadım.Bidahaki sefer istanbul yada semerin onune dikilecem.
- Resim Silinmiş.
Buda sonuncusu eleman hala yerdeydi yatırdıgım xD
- Resim Silinmiş.
Buda jangan da yakaladıgım bi ablamız.Ablamızda ne hos durmus içinde :D
- Resim Silinmiş.
Ablam sen yorulma yagmurda ıslanmasın o guzel vucudun (diyecemde cok tipsiz bea).Getir kervanı bn cekem.
- Resim Silinmiş.
Buda sp carımdan bi goruntu gayem 2m sp.Build:Full int bower.
- Resim Silinmiş.
Buda dusen sos yeohalarda quest yapıodum dustu :byes: silk yukleyip bide sos bow geldiği zaman kumar oynuyacam şansıma duser belki ama max. 5defa fazlası bize zarar.
- Resim Silinmiş.
Eh bu kadar kafanızı agrıttım yeter heralde şimdilik ßyßy.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Güzel :)) Ama Bence 2m sp çok ama çok fazla 1m yeter çünkü kasılırkende sp kasıcak char :wink1: + int bow yapma derim :) Heuksell-Fire-Cold yap derim bence :wink1: gene int yap ama sen bilirsin hayırlısı olsun :wink1:

Takımı
Besiktas
alpbey07 demiş ki:
buda katliamm mii??
al sana GoldBot katliamı :D bn yaptımm:

- Resim Silinmiş.
Bot olsa oldurmesini bizde biliyoruz heralde + Calınan carımla lorddan elite cekip isy'den elite cekip senin gibi bende yaptım.Ama su an için sadece olanları cektim koydum.Elimdeki imkanla senin elindeki imkan bir değil.
Baskalarına akıl vereceğine once davranıp sen koysaydın da biz yorum yapsaydık cicim :roll:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt