olan olduu Aracılığın önemini anladım adam cezasını buldu daha fazla uzatmak istemiorum kilitleyin lütfen

Ps:Elbet bi yerden çıkar merak etme:wink1:

olan olduu Aracılığın önemini anladım adam cezasını buldu daha fazla uzatmak istemiorum kilitleyin lütfen

WilD_FucckeR demiş ki:

Hacı konuyu fazla bilmiyorum ama benim bildiğim kanıtı olan suçsuzdur,adamıda dinlemek lazım hemen kitletme istersen :wink1:

sanada konuyu biraz anlatayım benim konuma adam yazdı 90nuker vereyim olmpusda die işde biz pwleri verdik çar warmı die bakmak için sonra biraz konuşduk vazgeçdik takastan sonra benim çar deniodu eğer pwyi değiştirirsem denemeyi kapatmam gerekiodu bende çar alsın sonra değiştiririm dedim sonra bakdım msn posta iletisi gelio hatta adama yazdım dedim joymaxdan çara girip durma dedim sonra ölesine deneyim die joymaxdan bi denedim çar uçmuş olay bundan ibaret sen olsan kimin çaldığını düşünürdün pw yi bi o bilio

BurakK* demiş ki:
WilD_FucckeR demiş ki:
biliorum ki çarı geri getirmicem daha fazla uraşmaya deymez die düşündüm
belki sen suclusundur :?:
Neyse bu konuya girmicem ^^
benim çarım gidio ve ben suçluyum ben adamla uraşıpda napıcam benim çarım gitti pw yi bi o biliodu sen olsan kimin çaldığını düşünürdünn?

WilD_FucckeR demiş ki:
sanada konuyu biraz anlatayım benim konuma adam yazdı 90nuker vereyim olmpusda die işde biz pwleri verdik çar warmı die bakmak için sonra biraz konuşduk vazgeçdik takastan sonra benim çar deniodu eğer pwyi değiştirirsem denemeyi kapatmam gerekiodu bende çar alsın sonra değiştiririm dedim sonra bakdım msn posta iletisi gelio hatta adama yazdım dedim joymaxdan çara girip durma dedim sonra ölesine deneyim die joymaxdan bi denedim çar uçmuş olay bundan ibaret sen olsan kimin çaldığını düşünürdün pw yi bi o bilio
hacım pekı maıl ve. varken nasıl değişir şifre neyse ben karısmıyorum ßß :mrgreen:

hacım onuda söleyeyim ben bu çarı başkasından aldım başkasıda başkasından almış eski sahiplerinden biriyse zaten gizliyi biliodur msn şifreside şifremi unuttumdan değişe bilio gizliyi biliosa adam msn şifresinide değiştirir zaten onuda denedim msn değişmiş

BeNİM Düşüncem:Adam Msn şifresini değiştirdi çarın ıd pwyide bilio hemen msne girdi ıd pwyi değiştirdi Anladınn

WeAre

Buralıyım
ortada hiç bir kanıt vs göremedim neden hemen görevden aldınız ki arkadaşı dinlemeden

Prada

SirGLooMy demiş ki:
ortada hiç bir kanıt vs göremedim neden hemen görevden aldınız ki arkadaşı dinlemeden

Ne kadar acıdır ki daha yeni moderator olmana rağmen bazı şeyleri kavrayamamışsın.. Bu yuzdende 1 gun gibi kısa sürdü sitede ki mod hayatın adına üzüldüm..

Hakim olmadığın olaylara burnunu sokma.. Ben o arkadaşın rütbesini bu olay için değil editlenen postunda sarfettiği BİZE yakışmayan cümleleri için söküp aldım.. Ben birşey yapıyorsam o şey doğru olandır ve sorgulanamaz cool2:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Prada demiş ki:
SirGLooMy demiş ki:

Ne kadar acıdır ki daha yeni moderator olmana rağmen bazı şeyleri kavrayamamışsın.. Bu yuzdende 1 gun gibi kısa sürdü sitede ki mod hayatın adına üzüldüm..

Hakim olmadığın olaylara burnunu sokma.. Ben o arkadaşın rütbesini bu olay için değil editlenen postunda sarfettiği BİZE yakışmayan cümleleri için söküp aldım.. Ben birşey yapıyorsam o şey doğru olandır ve sorgulanamaz cool2:

gratzzz bromance :muck:

WeAre

Buralıyım
Prada demiş ki:
SirGLooMy demiş ki:

sadece masun bir soru sordum anlamadığımı belirttim kimseyi sorgulamadım artık yapacak bişey sağlık olsun :) önemli değil bu tür şeyler bu sadece beni daha çok hırslandırdı okadar cool2:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
d.mod olup üst rütbeliyi yargılama hakkı ne zamandır basit bir soru oldu EXL Ailesinde kuzum şimdi öğrenmiş oldun ben görseydim ip ban atardım 8)

WeAre

Buralıyım
extraloob demiş ki:
d.mod olup üst rütbeliyi yargılama hakkı ne zamandır basit bir soru oldu EXL Ailesinde kuzum şimdi öğrenmiş oldun ben görseydim ip ban atardım 8)
amacım yargılamak değildi :) sadece merak ettim sebebini ortada bir kanıt göremediğim için masumca bir soruydu :) olan oldu artık :) bize ileriye bakmak düşer :muck:

Advance

extraloob demiş ki:
Sitede bulunduğum sürece en iyi öğrendiğim şey budur :dance: :mrgreen:

Yukarı Alt