Kendisi Benim Tavsiyem üzerine yaklaşık 1 ~ Sene önce siteye kaydolmuştur . Paylaşmak içinverdiği emeği , atttığı teri ben bilirim ... Çoğu zaman yan yana forumda okuduk güldük-üzüldük... Onun çektiklerini de ben bilirim gene ... 50 Den fazla Acc. olmuştur exlda . Hepsi Banlandı .. Ve bazen bende dedimki boş yere banlanıyor ... Kanka takmayacaksın bunları .. Babam da bazen bana durduk yere gereksiz kızar msela... Halbuki haklıyımdır , kendisi de bilir ... Sorun da nedir biliyormusun ? İş yerinde bişey olmuştur falan yani hep kendi siniridir ... Bende senin yaşadıklarının ufak bir kısmını yaşadım .. kaşındım ve banlandım .. Ama kimse İP ban atmadı çünkü burası bir forum ve yaptığın hataları düzeltirsin ve geri dönersin... sende 50defa ban yedin ama hiç IP ban yemedin ... Ve çok güzel de arkadaklar edindin ... Bu forumda herkesle geçinmenin yolunu öğrendim ben artık .. Paylaş , Teşekkür et , Polemiğe girme ... Bence ayrılmayacaksın .. Ayrılıyorsanda :byes: kardeşim ama sen her zaman bnm velet komşum olacaksın (hepimiz velet değilmiyiz sen ben :D ) :mrgreen: ...

Sana o mesajı atıp kabul etmeyenlerde var bi sorun değişik insanlar pc başında oturmaktan beyinleri sulanmış sanırım trajikomik

TwiLight saygıyı senden 10 kat daha iyi bilirim merak etme sınırımı aşmam ama bu seni ilgilendirmez.Sen hem post kasıp hemde yalakalık yaparken kullanmak için başka kişiyi seç :sfff:

Misproject

Buralıyım
XER0 demiş ki:
Sitede yetki alamayınca, ağıt yakanları bir türlü anlayamıyorum :sfff: Dünyanın sonu sanki, eksiklerini giderirsin 1-2 ay sonra tekrar başvurursun :popcorn:
katılıyorum.
nerdeyse 1 yıldır d.mod um hiç bir zmn da şikayet etmedim bu durumdan.
sadece bir kere mod. olmam için neler yapmam lazım die yazdım :P
istersem hep böyle kalayım bu ailede olduktan sonra gerisi vız gelir tırıs gider :rolleyes1:

soncadde demiş ki:
TwiLight saygıyı senden 10 kat daha iyi bilirim merak etme sınırımı aşmam ama bu seni ilgilendirmez.Sen hem post kasıp hemde yalakalık yaparken kullanmak için başka kişiyi seç :sfff:
saygıyı benden 10 kat daha iyi bilirken nasıl bu kadar saygısız olabilirsiniz. bilirsiniz ki (ya da bilmezsiniz) başvuruları inceleyen, onaylan kişiler adminler, site managerlar ve global modlardır. bu kişilere beyni sulanmış demeniz beni sizden 20 kat daha fazla ilgilendirir.

Hadi bakıyım öyle olsun aynı rütbelerde değiliz ters sözüm ban a yol açar.Allaha şükür insanların bana ne yaptıklarını ilerki zamanalrda çok iyi hatırlarım.

Arkadaşım d.mod olamadın diye böyle şeyler yapacaksı n hiç girme bu siteye Kemalist beni d.modluktan aldı gıkım çıkmadı haksızdım çünkü ve gene abimdir saygı duyarım ama bundan sonra daha bi dikkatli olcam :)

soncadde demiş ki:
Hadi bakıyım öyle olsun aynı rütbelerde değiliz ters sözüm ban a yol açar.Allaha şükür insanların bana ne yaptıklarını ilerki zamanalrda çok iyi hatırlarım.
Sana attığım 6 Saatlik banıda. Ömrü hayatın boyunca unutma tamammı ? :wink1: :byes:

sırf seninle tartıştığım için ben banlamadım seni. ama gel gör ki ben banlamazsam, gelir bir başkası banlar. yaptığın saygısızlık yanına kalmaz.

maslow amca arkadaşın 3.ile 4 arasında sıkışmış durumda olduğunu söyler :D
Olağan bir durum :D şu anda gelişim çağında böyle tepkiler normal ....
yaşantı geçirip tecrübelerini pekiştirmesi lazım :D :mrgreen: :mrgreen:
büyütmeye gerek yok sürece bırakılmalı tepkiler olumlu karşılanmalı ve İnsan başarılı olacağı ve ilginini çekeceği işlere yöneltilmeli :D
sevgi ve saygı görme basamağında gerekli sevgiyi ve ait olma duygusunu az da olsa tatırmak lazım bu ihtiyacı görülmese ps gelişimde olumsuz etkiler çıkabilir.
arkadaşa "ters" cevaplardan cok ılımlı cevaplar verin :D atlatacak :D

Dmodluk basit bir şeydir, ama çok kolay elinizden alınır; biraz çabalarsanız da mod olarak göreve başlarsınız. Ayrıca bu kadar büyütülücek bir şey de değil :wink1:
ben 18 May 2007 den beri sitedeyim bir kez D.mod oldum ve bir göreve girdim o anlar OKS gibi bazı sebeplerden dolayı altından kalkamadım ve D.modluğu bıraktım. Yapabileceğimi anladığım zaman tekrar başvurmayı düşünüyorum. Sadece bir rütbe yüzünden bu kadar olay çıkarmaya gerek yok :wink1:

Ağlama duvarımı bu forum ? D.Mod teklifin red edildiyse edildi sen devam edeceksin paylaşılan bilgilerden faydalanmaya burası bir forum amacıda bu.Ha yok benim d.mod teklifim red edildi ağırıma gitti o zaman güle güle.İşin düşünce mecbur gelirsin

Yukarı Alt