lvi düşük ama sen yinede kaç goldu var itemler vs söle olabilir.Güven konusuna gelince sorun olmaz bir noktada anlaşırız sonuçta burda konuştuklarımızı gördüler.Sorun çıkcağını sanmıyorum.Ama bende zaten nuker çar var .Alırsam kardeşime verecem.Ama tabi goldu çok önemli!!!

EmmaW

15m goldu var bankasında birsürü elixir var sanırsam 3 sayfa(prot-shield-acc karışık) üstündeki itemlerin 1-2 tanesi hariç +3 skiller 74 light 73 fire 60 heuksal lightta bütün nukeler açık firedeki 70 nukesini açık değil o ezik nukeyi uplamaya çalışıyorum(12'de)

bu adama güvenme sen yinede vereceği charın id:balkes... ise zaten direkt vazgeç birde charı kontrol etmeden pw mail değiştirmeden verme

çar takası şayet yapsaydık benim çar itemsiz olduğu için ilk ıd pw veririm.Berkomu ssenden yana bir sorun çıkmayacağını biliyorum zaten onun için bilgileri veirrimRegtoy ordan beni suçlamayı vazgeç kanıtla gel iza edeyim ama ben öle şey yapmam.İstersen 60 lv wizzlerim var birisi venüs birisi olupys onlardan birisiyle takas yapabiliriz.Msn ö.m den istersen atabilirim.

EmmaW

benim charla arkadaşın başka bir charının takası gerçekleşmiştir CrimisonWinq artık arkadaştadır hayırlı olsun
ben sw sroyu bıraktım

Yukarı Alt