1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

Kılıçdaroğlu'ndan Başbakan Erdoğan'a...


 1. Hayta35

  Hayta35 Bilgiliyim

  Kayıt:
  27 Aralık 2010
  Mesajlar:
  1.872
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  3 Bank

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Sizin haklarınızı savunan tek genel başkan benim, sonuna kadar da savunmaya devam edeceğim. " dedi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a televizyonda karşı karşıya gelme teklifini yineleyen Kılıçdaroğlu, "Sen sorarsın ben cevap veririm, ben sorarım sen dut yemiş bülbül gibi oturursun. Seni dut yemiş bülbüle döndüreceğim. " dedi.

  Kılıçdaroğlu, Giresun'da Osman Ağa Meydanı'nda vatandaşlara seslendi. Konuşmasında yine Başbakan Erdoğan'ı eleştiren Kılıçdaroğlu, Giresun halkından 12 Haziran seçiminde AK Parti'ye sırtlarını dönmelerini istedi. CHP'nin, Türk halkını savunmaya devam edeceğini kaydeden Kılıçdaroğlu, "Eğer oy vermeyeceksiniz sırtınızı dönün. Sizi savunan CHP var. Sırtınızı AK Parti'ye dönün, karşıya bakın. CHP ve 6 oku göreceksiniz. Sizin haklarınızı savunan tek lider benim. Sonuna kadar da savunmaya devam edeceğim. " diye konuştu.

  Başbakan Erdoğan'a yine televizyona çıkma çağrısında bulunan Kılıçdaroğlu, şöyle konuştu:

  "Ben SSK'dayken şunu yapmışım, bunu yapmışım. Dedim ki, 'Sayın Başbakan devletin tüm imkanları senin emrinde, tüm belgeleri al, senin istediğin televizyonda gel karşıma. ' Sen sorarsın ben cevap veririm, ben sorarım sen dut yemiş bülbül gibi oturursun. Seni dut yemiş bülbüle döndüreceğim. Ben ustayım o çırak demiş. Kardeşiniz bunların altında kalır mı? Kendine güveniyorsan çık karşıma kim usta kim çırak ben sana göstereyim. Korkan adamdan usta olur mu? Alın teri dökmeyen adamdan usta olur mu? Onun kapasitesi o kadar. Korkuyor. İstediğin kadar kork. Seni dut yeniş bülbüle çevireceğim, maskeni indireceğim. "

  "FİSKOBİRLİK FINDIK ÜRETİCİSİNİN KARA GÜN DOSTU OLACAK"

  Fındığın, Giresun'un en önemli tarım ürünü olduğunu ifade eden Kılıçdaroğlu, "Fiskobirlik'i yeniden yapılandıracağız. Fiskobirlik fındık üreticisinin kara gün dostu olacak. Fındıkta madem ki bir numarayız, fındığın fiyatını da biz belirleyeceğiz. Fındık Borsası'nı Karadeniz'de kurulması, dünya fındık fiyatının burada belirlenmesi lazım. " ifadelerini kullandı.