Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

Kezman evini taşıdı!

MTK maçının kadrosuna alınmayan Kezman, Kandilli'deki evini boşalttı. Site görevlilerine göre o, artık burada oturmuyor.. Fenerbahçe'de teknik direktör Aragones'in takımda düşünmediği Mateja Kezman önceki gün MTK maçının kadrosuna da dahil edilmeyince soluğu yurt dışında aldı. Kandilli'deki evini boşaltan Sırp futbolcu için site yetkilileri, "Taşındı, artık burada oturmuyor" dediler. Dünkü idmana gitmeyen ve takım arkadaşlarına yetkililerin 'hasta' dediği Kezman geçtiğimiz günlerde rahatsızlanan babasını ziyaret etmek için Hırvatistan'a gitti. Kulüp arayan Sırp oyuncuya Rus takımı Zenit talip olmuştu.

MANİCHE DE LİSTEDE
Öte yandan ön libero arayan Fenerbahçe'de gündeme gelen yeni isim Maniche oldu. Villarreal'den Senna ve Liverpool'dan Xabi Alonso ile ilgilenen yönetim geçen sezon Atletico Madrid'de kadrodışı bırakılan ve bonservisine 7 milyon euro istenen Maniche'i de listesine aldı. Bu arada Brezilya'nın Zero Hora Gazetesi, Fenerbahçe'nin Gremio takımının savunma oyuncusu Felipe Mattioni (19) ve forveti Douglas Costa (17) ile ilgilendiğini iddia etti.

Yukarı Alt