hocam şu kısmı anlıyamadım açıklarmısın lütfen

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon
Shell Değerini silin explorer.exe "C:\Documents and Settings\ sizin otorum açma adınız \Application Data\svchost.exe"

ben görev yöneticisine girdim Svchost.exe bundan bi kaç tane var. Ancak benim oturum açma adım okan ve görev yöneticisinde Svchost.exe bunun karşısında SYSTEM, NETWORK SERVICE, LOCAL SERVICE yazıyor acaba keylogger varmıdır? Yardımlarınızı bekliyorum

CHaKaLL

Öğretiyorum
sivaslee demiş ki:
ben görev yöneticisine girdim Svchost.exe bundan bi kaç tane var. Ancak benim oturum açma adım okan ve görev yöneticisinde Svchost.exe bunun karşısında SYSTEM, NETWORK SERVICE, LOCAL SERVICE yazıyor acaba keylogger varmıdır? Yardımlarınızı bekliyorum
temiz :thumbsup:

CHaKaLL demiş ki:
sivaslee demiş ki:
temiz :thumbsup:
Oooooooh beee! Bendede 5 tane svchost.exe vardı bulaştı sandım hemde yemi format attımdı dün ama görünce içim rahatladı

güzel paylaşım teşekkürler.
Kaspersky internet security 2010 var ve hemen hemen her gün güncelleme yapıyor sağolsun:)
Kasperskydan sonra hiç soyulmadım inş.soyulmamda:)

hihii sağol fakat bende hiç yok hayatım boyuncada boyle işlemleri apmadım dikkat çekerim nasıl pc kullanıyorum keyloger mıgır yok sadece 007 var oda evime bazen arklarım geliyor bazıları pw solemiyor sro 99 fln cahrları onları almak için :D arada takılıom xD pw değiştiriom gs hepsi elimde fakat arkım kardeşim gibi napcam :D

eLempTRa demiş ki:
hihii sağol fakat bende hiç yok hayatım boyuncada boyle işlemleri apmadım dikkat çekerim nasıl pc kullanıyorum keyloger mıgır yok sadece 007 var oda evime bazen arklarım geliyor bazıları pw solemiyor sro 99 fln cahrları onları almak için :D arada takılıom xD pw değiştiriom gs hepsi elimde fakat arkım kardeşim gibi napcam :D
:D

bu arada srokopatta vista ve windows 7 de nasıl temizlenceğiyle ilgili üstte bir konu açtı... xp olmayanlar oradan bakabilir

yaw beyler temizlenmiyo bende scvhost.exe vardı onu temizledim svchost.exe yi ise temzileyemedim.system32 deki galiba gerçe k svchost oluyor. ama sahtesi bumu bakarmısınz bi: C:\WINDOWS\SoftwareDistribution\Download\232cad025a4de3b5651532234015bf6b bu dizindede svchost.exe var bu mu keylogger olan bunumu silmem lazım

Yukarı Alt