Kewell kalmak istiyor
Galatasaray Yönetimi'nin yeni sezonda sıcak bakmadığı Harry Kewell, Sarı-Kırmızılı forma altında kariyerine devam etmek istediğini söyledi.

Avustralya Milli Takımı’nın Gana ile 1-1 berabere kaldığı karşılaşmada 24. dakikada kırmızı kart gören yıldız oyuncu, Güney Afrika’dan önemli mesajlar verdi. Yönetimin hakkındaki kararı turnuva sonrası vereceği Harry Kewell, “Takımda kalıp kalmayacağım henüz belli değil. Galatasaray’ı çok seviyorum. Futbol kariyerimin en güzel ve renkli günleri Sarı-Kırmızılı forma altında geçti diyebilirim. Taraftarın bana karşı olan sevgisi inanılmaz. Onlara saygı ve büyük sevgi duyuyorum. Galatasaray çok büyük bir kulüp. Özellikle taraftarlar iki yıldır bana çok büyük bir destek veriyor. Onları unutmam mümkün değil. Dünya Kupası bittikten sonra oturup konuşacağız ve gelecek sezon neler olacak hep birlikte göreceğiz.” diye konuştu.​

Adam sadece sezonun ilk yarısında oynadı ve 15-17 maç oynadı 9-11 arası golu var.6+2+2 tam Kewell a göre .Ve de onla bi sözleşme olsun yani oynadıgı maç başına aldıgı ucret artırılsın fakat senede aldıgı parada bi düşüş yapılırsa sorun olmadan o kabul eder heralde.

Yukarı Alt