Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Kerpeten Ali ölüyor mu?

Ezel dizisinin yeni bölümünde birçok kişi bilmediklerini öğrendi. Ezel'in ağzından Ömer olduğunu öğrenen Kerpeten Ali, öldü. Ezel de adım adım finale doğru gidilirken heyecan da doruğa çıktı.

Ezel'in Babası Cengiz'in yaptıklarını öğrendi.

Mert, Cengiz'i eve getirdi. Annesi ise karşı çıktı ve Mert'e birşey yapmamasını ve Cengiz'in ertesi gün gitmesi gerektiğini söyledi. Cengiz gece uyanarak annesini sıkıştırdı. Arkasından Mert Cengiz'e Ömer'e ne yaptıklarını bildiğini söyledi. Bu arada merdivende duran babası bütün gerçekleri duydu

Kerpeten Ali büyük sırrı öğreniyor

Bu hafta yayınlanan30. bölümde aşkıyla intikamı arasında git gel yaşayan Ezel'in planları bir bir açığa çıkmaya başladı. Bahar'a ömer olduğunu itiraf eden Ezel Ali'ye de Ömer olduğunu söyledi. Bu arada Ramiz Karaeski'nin peşinde olan adam Ezel'e pusu kurdu. Adamlar Kamil'i öldürdü. Bu arada kaçmayı başaran Ali, çıkışta Ömer'e vefa borcunu ödedi ve Ömer'e sahip çıktı. Adam ise Ali'yi kurşunladı. Bu arada Ezel cebinde bıçağı Ali'ye attı ve Ali adamı bıçakladı. Ancak Ali kanlar içinde kaldı ve büyük ihtimalle öldü

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
diziyi bir bıraktım sonları dehşet güzelleşmiş son 3-4 bölümmü acep hazır yazda geliyor tek sezonda bitiriyorlar mı soru:

süperdi akşam ki bölüm gerçekten,herkezi bir bir çiziyor ezel tek sezonda bitecek heralde dizi :!!&%&!

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Braunx demiş ki:
öldü adam ölüyomusumu kaldı hacım :mrgreen:

ne bileyim biz kvp çocuğuyuz bulutun ağzına sıktılar ölmedi memati polat abdül 80 mermi yedi ölmedi biz öyle kolay öldüren halk değiliz :mrgreen:

extraloob demiş ki:
Braunx demiş ki:
öldü adam ölüyomusumu kaldı hacım :mrgreen:

ne bileyim biz kvp çocuğuyuz bulutun ağzına sıktılar ölmedi memati polat abdül 80 mermi yedi ölmedi biz öyle kolay öldüren halk değiliz :mrgreen:
doru diyon diziyi dewam ettirmek adına ezel aliyi bi hastaneye yetiştirir komaya sokar çıkarırlar dizi dewam etsin diye :mrgreen:

Yukarı Alt