Journalist

Aileden
Şampiyonlar Ligi'nde salı günü Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Dinamo Kiev'i konuk edecek olan Fenerbahçe'de takım kaptanı Alex maçtan önce basın toplantısı düzenledi. Alex, "Kendimi çok iyi hissediyorum. Hocamın dediklerini sahada yapmaya çalışacağım" dedi!
alex_sivil_gozluklu.jpg

Fenerbahçe'nin takım kaptanı Alex Dinamo Kiev maçından önce basın toplantısı düzenledi. Alex'in Ajansspor tarafından derlenen açıklamaları şöyle:
"Bizim için zor ve sıkıntılı olacak yarınki (Salı) maç. İlk maçta aldığımız skor yüzünden bu maç bizim için ayrı bir önem kazandı. Benim durumuma gelince kendimi çok iyi hissediyorum. Yarın hocamın dediklerini sahada yapmaya çalışacağım. Bizler futbolun içinde uzun süredir içindeyiz. Zor durumları atlatacağımıza inanıyorum. Önümüzde 5 maç ve bu 5 maçtan çıkaracağımız 15 puan var. Biz maç maç gideceğiz. Önümüzde Kiev maçı var buradan bir galibiyet çıkararak yolumuza devam ederiz"

Kaleci Volkan Babacan ise ilk maçta aldıkları yenilgiyi yarınki maçta telafi edeceklerini, kendi sahalarında seyircileri önünde 3 puan almak istediklerini kaydetti.

Volkan, yarınki maçta oynayıp oynamayacağına teknik direktörün karar vereceğini ifade etti.

Fenerbahçede oynayan yabancı oyuncuların en iyisi Alex bence Carlos-Guiza boş bence :thumbsup:

Yukarı Alt